Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, jöttök-e tüntetni...

Baloldaliak, jöttök-e tüntetni az előre hozott választásokért?

Figyelt kérdés
A jobboldal evidens, hogy jön, ezért csak a baloldaliakat kérdezném erről. Meg lenne az értelme a dolognak, mert ha nem jön be a jobboldali kormányzás (pl. deportálnak, éjszaka jön érted a fekete autó, szétverik az emberi jogi tüntetést), ti is számíthatnátok a szimpátiánkra. Így működne egy normális társadalom. Szóval jöttök?
2009. jún. 8. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
és ezt te magyarországon komolyan elképzelhetőnek tartod? ott kezdődne hogy tömegverekedés lenne belőle ha összeengednéd a két csapatot...
2009. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha békét akarsz borítani, akkor ereszd csak össze a 2 tábort, egy Fradi-Újpest meccs szurkolói verekedését kapod belőle. Nekem ez, békés polgárnak, aki nem szavaztam a Fideszre és nem szavaztam az MSZP-re (a Jobbik sikerének örülök és az LMP-re szavaztam, mert bennük látom az új esélyt egy jobb országért), egy verekedős botrányos hangulat a fővárosban, amikor kisebb gondom is nagyobb annál, hogy véletlenül olyan helyre keveredjek, ahol balhé van, nem hiányzik. Ki kell várni azt az egy évet, ezalatt az egy év alatt mindegyik párt kampányolhat, amennyit akar, építkezhet, NE ROHANJUNK A VESZTÜNKBE.
2009. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Tömören: Nem.

Bővebben:

Azért nem, mert nem hiszem, hogy bármilyen tüntetéssel bármit is el lehet érni.

Max. fél évvel lehetne előrébb hozni a választás, egyszerűen fölöslegesnek tartom. Fél éven már nem múlik semmi. Ráadásul olyan fél éven, aminek a bő fele a nyári ubiszezon.

Én azért nem, mert kis gyerekem van és állapotos vagyok, nem hiányzik nekem, hogy "szétverjenek". Vannak fontosabb dolgok az életemben, minthogy milyen színű a parlament. Egyik 19, a másik 20-1. Csodát önmagában egyik sem fog tenni, ahhoz, hogy összefogjanak pedig csodára lenne szükség.

Nem vagyok sem cigány, sem zsidó, sem egyik nemzetiséghez tartozó, egyszerű fehér magyar állampolgár vagyok, soha semmi összetűzésem nem volt semmilyen csoporttal, de ha meglátok egy MG-s egyenruhást, óhatatlanul összerándul a gyomrom.

A férjem azért nem, mert nem teheti meg, hogy nem megy be dolgozni, ha így tenne nem lenne állása és az én 84eFt-os gyedemből 4-en éhen halnánk.

2009. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Good night left side ;)
2009. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak két szemem van, és a többi páros testrészem eddig épségét (t.i. még nem voltak eltörve) sem szeretném elveszítani.
2009. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!