Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, jöttök-e tüntetni...

Baloldaliak, jöttök-e tüntetni az előre hozott választásokért?

Figyelt kérdés
A jobboldal evidens, hogy jön, ezért csak a baloldaliakat kérdezném erről. Meg lenne az értelme a dolognak, mert ha nem jön be a jobboldali kormányzás (pl. deportálnak, éjszaka jön érted a fekete autó, szétverik az emberi jogi tüntetést), ti is számíthatnátok a szimpátiánkra. Így működne egy normális társadalom. Szóval jöttök?
2009. jún. 8. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem mennék.Nem mondom,hogy a mostani kormány álmaim csücske,de miért akarnám idő előtt OV meg a Jobbik diktatúráját.Azt pedig,hogy a jobboldali kormányzás hogy jönne be (azoknak főleg,akiknek jobb volt a Fidesz alatt),úgy is csak néhány év múlva tudnánk meg.Elég sz.-ba vam így is az ország,minek még erre is feleslegesen pénzt költeni.
2009. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Mikor lesz ilyen tüntetés?
2009. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt a kis időt már úgy is kihúzza a kormány 2010-ig. A jelenlegi kormányt törvényesen nem lehet megbuktatni, magától pedig nem fog feloszlani. Forradalom nem lesz, ahhoz már túl puhányak az emberek, megjegyzem én is. Ki lehet menni zászlót lengetni meg hőbörögni, a múltkor is marha sok értelme volt kétszázezer embert kicsődíteni a Hősök terére, jól lefárasztani őket a melegben aztán hazaengedni őket. Én max kimegyek kamerázni, de ennyi.
2009. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
dehogy megyek, rohadtul elegem van már a tüntetésekből.
2009. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj de a tüntetésnek van valami értelme? Úgy értem elérsz vele valamit, vagy csak kimész visongani és leszarnak.
2009. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha senki sem trágársággal reagál és senki nem személyeskedik, Te meg tudod indokolni, hogy mi hasznom lesz az előrehozott választásokból - egy akár 2/3-os Fidesz képviseletet előrevetítve -, átgondolom, és lehet, hogy ott leszek!
2009. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Nincs jobb dolgod? Más keményen dolgozik, tanul, te meg tüntetni akarsz. Ez biztos már megint Viktor hülye agyszüleménye lehet, őt nem akarom nyeregben látni, most is csak nagyjából 15%-ot nyert meg az ország szavazásra jogosultjai közül (hiszen csak 30akárhány %-nyi szavazásra jogosultnak győzte meg kicsit több, mint a felét). Nem vagyok MSZP-s, se, ezt a jelenlegi 4 parlamenti pártot ki kell onnan paterolni, te meg tűzzél el nagyon sürgősen inkább dolgozni vagy tanulni, és inkább azzal foglalkozz, aminek értelme is van, ne bosszantsd a tisztességes békés embereket tüntetésekkel.
2009. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

Egy előrehozott választásnál nem kell tavasszal újra választani, és előbb elindulna valami.Hét éve agonizálunk!!!

Viktornak voltak elképzelései, következetes volt... én így láttam, de négy év kevés. Talán majd ha a lopósokat segítő lopstopposok eltűnnek.

2009. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Baldoldaliak... Ha-Ha. Jól benyelték ők is, főleg a liberális szadeszok XD
2009. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Megkísérlem elmagyarázni, mi lenne jó a baloldalnak a tüntetésben: erkölcsi tőkét halmozhatna a jobboldalnál.

2006 őszén tüntetve még többet halmozhatott volna, nem tette. Itt az utolsó befektetési lehetőség.

Úgy néz ki, hogy jön a jobboldali váltás, lehet halogatni, de annál rosszabb lesz. Ha a baloldal most sem áll ki a társadalmi igazság mellett, ne csodálkozzon, ha a jobboldal rázúdítja az évtizedes keserűségét, orvosolatlan sérelmeit.

Ugyanez egyébként fordítva is igaz: a jobboldalnak is fontos némi tőkét halmoznia a baloldalnál, különben még harminc évünk megy rá egymás gyepálására, míg a végén Kongóból hívunk tanácsadókat, hogy legalább őket utolérjük a fejlődésben.

Nem vicc: most mozdulhatsz önként, baloldal, másképp ne számíts társadalmi békére és szolidaritásra.

2009. jún. 8. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!