Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen furcsa nem?

Milyen furcsa nem?

Figyelt kérdés
Az országban mindenki tisztába van a cigánybűnözés létezéséről, csak pont a nagyvárosi pestieknek nincs fogalmuk a dolgokról, és ők akarják nekünk megmagyarázni a baromságaikat... Gondolok itt az agymosó "rasszizmus szivató" videókra, karsay "nem tetszik a rendszer" című hungarofób zenéjére, meg az ultraliberális magyargyűlölő médiákra. Életükben nem jártak még cigányokkal fertőzött falukban, de ők jobban tudnak mindent. Vagy talán direlt csinálják? Hogy egymásnak ugrasszák a két népet? Mert ez jön le!
2012. márc. 5. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Pedig BP-n sok az efféle C osztályú állampolgár.Ott is bűnöznek.Akik szerint nincsen baj velük az vagy jó helyen lakik , vagy soha nem olvas híreket , nem tájékozódik vagy pedig vak.
2012. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hiába olvas híreket, a kurucinfon kívűl sehol nem közlik le az elkövetők etnikai hovatartozását..
2012. márc. 5. 23:48
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Én soha nem olvasok kurucinfót mégis tisztában vagyok a dolgokkal.
2012. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is pesti vagyok,nem olvasok kurucot,és mégis tudom,hogy mi folyik.
2012. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sz1u ***** válasza:
23%

23:48 Kérdező


"a kurucinfon kívűl sehol nem közlik le az elkövetők etnikai hovatartozását.."


Le kellene közölniük? Miért? Ha az elkövető (fehér) magyar létére szlovák, román, német, szerb, stb... származású akkor is le kellene közölni? Továbbá, ha fél-, negyed-, nyolcad-, tizenhatod-, stb... részben "fajtiszta" akkor is? Vagy csak a cigány származás számít leközlendőnek?


Egyébként, ha csak a kuruc közli le ezeket a "fontos" információkat (és senki más), akkor nem jelentheti-e ez esetleg azt, hogy (az autópályán a forgalommal szembe haladó autós példájával éljek) biztos, hogy a többi kiadó a hülye?

2012. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
és attól hogy nem közlik le,attól még látom, és tudjuk.Pl hozzánk betörtek,megmérgezték a kutyánkat,láttam,amikor bejöttek.Vagy amikor azt hallottuk,hogy egy ember utána eredt a házát éppen kirámoló "embernek",mert pont akkor ért haza,utolérte,de a tolvaj hasba szúrta...Egyértelmű.
2012. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Hiába olvas híreket, a kurucinfon kívűl sehol nem közlik le az elkövetők etnikai hovatartozását.."


Nem kell ehhez olvasni semmit. Elég szétnézni a Nyóckerbe vagy Angyalföldön.

2012. márc. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

"Le kellene közölniük?"


Igen.


"Miért?"


Mondjuk, miért ne?


"Ha az elkövető (fehér) magyar létére szlovák, román, német, szerb, stb... származású akkor is le kellene közölni?"


Természetesen, de ez mért okoz neked fejtörést?


"Továbbá, ha fél-, negyed-, nyolcad-, tizenhatod-, stb... részben "fajtiszta" akkor is?"


Ez miért lenne kivétel?


"Vagy csak a cigány származás számít leközlendőnek?"


Nem.

2012. márc. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sz1u ***** válasza:
0%

02:11


Én: "Le kellene közölniük?"

Te: "Igen."


Szerintem meg nem! Ugyanis ki mondja meg például, hogy az illető milyen származású? Csak azért, mert Te, vagy a kuruc azt mondja, hogy cigány, vagy román, üzbég ...stb....? De mondjuk esetleg az érintett pedig magyarnak vallja magát!

Petőfire sem azt mondjuk, hogy (szerb, ill.) szlovák költő, ugye? Pedig származás szerint az! Magyarnak vallotta magát!



Én: "Miért?"

Te: "Mondjuk, miért ne?"


Miért igen? Pl.: Lakatos Béla fél részben magyar, negyedrészben cigány, nyolcad részben szerb és a maradék nyolcadrészben sváb illető ezt és ezt követte el... Ilyeneket híreket szeretnél? Persze azt is tudom, hogy ebből a példából is csak a cigány származás volna prioritásban...



Én: "Ha az elkövető (fehér) magyar létére szlovák, román, német, szerb, stb... származású akkor is le kellene közölni?"

Te: "Természetesen, de ez mért okoz neked fejtörést?"


Ti rugóztok ezen a "problémán", nem én!



Én: "Továbbá, ha fél-, negyed-, nyolcad-, tizenhatod-, stb... részben "fajtiszta" akkor is?"

Te: "Ez miért lenne kivétel?"


Értelme??? Ha pl. tizenhatod részben cigány vagy, akkor Te cigány vagy? Vagy melyik vérvonal a domináns? Tudsz mutatni egy teljesen tiszta vérvonalú "árja" magyart?



Én: "Vagy csak a cigány származás számít leközlendőnek?"

Te: "Nem."


De! Ugyanis eddig még sehol máshol sem olvastam, hogy a cigányon kívül egyéb nemzetiségűek nyílvánosságrahozatalát követeltétek volna!


Kiváncsian várom a véleményed bővebb kifejtését (nem csak egy-két szavas tőmondatokat).

2012. márc. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Le kellene közöiük? Miért? Ha az elkövető (fehér) magyar létére szlovák, román, német, szerb, stb... származású akkor is le kellene közölni? Továbbá, ha fél-, negyed-, nyolcad-, tizenhatod-, stb... részben "fajtiszta" akkor is? Vagy csak a cigány származás számít leközlendőnek?"


Fater! Miért vagy ilyen naív? A világ nem piskóta, és ideje lenne felfognod hogy nem úgy működnek a dolgok mint azt ahogy te elképzeled... Ideje lenne beindítanod a nyakad fölött található szervet!

Ha olyan okos vagy, akkor elárulnád hogy azt miért közlik le ha a cigány az áldozat? Ha csak pár cigány elkövető lenne akkor azt mondom oké, de jelenleg 80%-át teszik ki a börtönben raboskodóknak, ahhoz képest hogy 10szer kevesebben vannak a a többi emberhez képest. A másik megy hogy ezzel is csak a jobbiknak tesznek keresztbe, mert nem adják le azokat a dolgokat amit megszeretnének oldani, és rájuk ragasztják a náci jelzőt. Persze a magadfajtákat úgy rángatja a média mint egy rongybabát. Tegyél magadnak egy szívességet, dobd ki a tvd és kezd el használni az agyadat!

2012. márc. 6. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!