Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem a jövőben nem lesz...

Szerintem a jövőben nem lesz szükség se nyugdíja se gyesre, mert a munkába bejárni nem bíró öregemberek és a gyereküket otthon nevelő anyák egyszerűen internetes munkákat fognak végezni, amik egyre elterjedtebbek lesznek. Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Csak az a társadalom lehet hatékony, ahol mindenki dolgozik, semmilyen kifogás nincsen a munka elkerülésére és ez csak egy következő lépés lehetne afelé.
2012. márc. 8. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, írnál olyan internetes munkát, amit elvegezhetne egy nem perfect angollal rendelkező, max érettségivel rendelkező egyén? És nem "így keress milliókat egy nap alatt" kamu.
2012. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

"Kedves kérdező, írnál olyan internetes munkát, amit elvegezhetne egy nem perfect angollal rendelkező, max érettségivel rendelkező egyén?"


Azért így már nehéz.


De a nyelvtudás mára már alap dolog lesz, ha valaki szellemi munkakörben akar dolgozni.

Ugyanígy a diploma is.

2012. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12:17, Pont ezért szabtam ezeket a feltételeket, mert „bejárni nem bíró öregemberek és a gyereküket otthon nevelő anyák” jellemzően ebbe a kategóriába férnek bele.

Nem várható el mindenkitől a diploma, és a nyelvtudás...

2012. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

"12:17, Pont ezért szabtam ezeket a feltételeket, mert „bejárni nem bíró öregemberek és a gyereküket otthon nevelő anyák” jellemzően ebbe a kategóriába férnek bele.

Nem várható el mindenkitől a diploma, és a nyelvtudás..."


Értelemszerűen most nem valósítható meg, de akár 50 év múlva igen.

Múltkor olvastam egy cikket, hogy amerikában egyre több öreg (és 40 feletti) kezd el diplomát szerezni mert így könnyebb munkát találni.

2012. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

...hát 40 felett azért nem érzem magam öregnek!:)


Pl. Képzeld el, mikor csőtörés lesz a lakásban, irsz a netre, hogy ilyen vagy olyan alkatrész kell, majd a laptopod kinyomtat egyet cimet, persze nem azon a nyelven, ahogy megértenéd, hogy hol rendeld meg, de már nem lesz postás, aki kihozza. Neked kell érte menni....

2012. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Soha nem volt olyan, hogy mindenki dolgozott volna. Ezen az internet sem változtat lényegében.


Lehet, hogy neked kérdező úgy tűnik,hogy terjed az internetes munka és akkor milyen király, mert a munka nélkülieket felszippantja stb. Aha, de egy csomó más korábbi hagyományos munka meg eltűnik. Szóval nem az van, hogy van x munak nélküli, akiknek van elég a kialakult internetes helyekből, mert mire azoknak találsz, addigra, lesz másik y számú, akiknek megint csak megszűnt a helye. Mindig lesznek munka nélküliek.

2012. márc. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem a jövőben nem lesz szükség se nyugdíja se gyesre, mert a munkába bejárni nem bíró öregemberek és a gyereküket otthon nevelő anyák egyszerűen internetes munkákat fognak végezni, amik egyre elterjedtebbek lesznek."

A próféta szóljon belőled kedves kérdező!:)

2012. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!