Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez gondolom nem lesz az esti...

Ez gondolom nem lesz az esti híradóban?

Figyelt kérdés

A Gárda, és a Jobbik akadályozta meg a veszprémi kilakoltatást! - Ez nem az első eset volt - Más pártok hol állnak ki így az emberekért?

[link]

Ilyenkor nem náci a gárda?


2012. márc. 9. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen jó lenne,ha tájékozódnál olyan oldalakon is,ahol komolyabban foglalkoznak az éppen aktuális és 1-2 napon belüli kilakoltatások megakadályoztatásával.Én olvasom,naponta.Tegnap egy két bottal járó 82 éves idős nénit akartak kilakoltatni,mert közüzemű számla tartozása van,és fizetés képtelen a szerencsétlen asszony.Pár százezer forintos tartozás miatt senkit nem rakatnék az utcára,mert állat nem vagyok,ellentétben.....Csak a jó isten mentsen meg mindenkit tőled,remélem nem vagy valami magas pozicíóban,ahol emberek életét keseríted meg.
2012. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

79%-os

Kedves Miniszterünk mintha azt mondta volna,hogy senkit nem hagynak az út szélén...ezek szerint mégis.Én nem vagyok hiteles,de ezzel szemben átérzem azoknak a problémáját,akiknek a háromszorosára emelkedett a törlesztő részletük,így már ezt fizetni nem tudják.Nem csoda,ha kétségbe vannak esve,mert ez nem korrekt amit művelnek a bankok.Valóban,ezt nem lehet emberekkel csinálni,itt nem pár százezrekről van szó,hanem súllyos milliókról,amiket az ablakon dobálnak ki,és semmi látszata.

2012. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most a 82 éves idős néni közüzemi tartozással hogy jön ehhez a kérdéshez? Itt arról van szó hogy Horváthék 30 millás kuriáján hitel van. Teljesen más tészta a kettő.


"ezt nem lehet emberekkel csinálni"

Mikor felveszem a hitelt és aláírom a szerződést akkor az van benne hogy megcsinálhatják velem. És én ezt még hitelesítem is a saját aláírásommal. Akkor meg miről van szó? Aki nem szereti ha s*ggbe dugják, az ne menjen a b*zibárba.

2012. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Treb ***** válasza:

Azért a videó is megér egy misét. Emberünk felkap 30 millát és 8!!!! hónap múlva már foglalás miatt értékelik a házát. Ami azt jelenti nettó 6 hónap alatt sikerült bukni mindent.

Ez vajon mit csinált?

2012. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!