Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ha lejár a trianoni...

Mi lesz ha lejár a trianoni békeszerződés?

Figyelt kérdés

Nem vagyok "mindenáron Nagy-Magyarország" fan, nem kell leharapni a fejem,hogy "semmi!!!", egy ártatlan kérdező vagyok.

Aki ennek nem tud eleget tenni ne írjon.


Tehát hallottam valami olyasmit,hogy lehetnek területi követeléseink meg stb...most nem arra gondolok,hogy hú gyorsan vissza kell foglalni mindent, csak azt írja le valaki,hogy ELMÉLETBEN mi fog változni??


/Azt egyértleműen tudom,lhogy gyakorlatban semmi változás nem lesz,legalább is pozitív nem/



2012. márc. 10. 18:55
1 2
 11/17 bumbi02 ***** válasza:
37%

Magyarul csak itt éled ki magad, és teszed azt amit a valóságban nem mersz, tehát egy lúzer vagy akit az életben elnyomnak és nem hagynak érvényesülni,- ezt csak abból következtettem ki, amiből te (ti) azt,hogy én hülye vagyok.



Hehe.. elfogynak az érvek, aztán jön a személyeskedés.


Megnyugtatlak, mellé lőttél, nem itt élem ki magam, a való életben is szókimondó vagyok. A lúzer pedig elég messze áll tőlem, meg vagyok elégedve az életemmel:) De köszönöm az érdeklődést:)

2012. márc. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

"Mi lesz ha lejár a trianoni békeszerződés?"


Már lejárt. Épp a párizsi van érvényben.

2012. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

"Ja, sajnos. Ha lejárna akkor elvinnék az übermagyarokat és megmutatnák nekik, hogy mi is a háború."


És mért gondolod, hogy épp a korcsokat hagynák itthon?

2012. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

"És mért gondolod, hogy épp a korcsokat hagynák itthon?

"


Mint mondtam elvinnék őket megmutatni nekik milyen egy háború.

2012. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Epés megjegyzésből akad bőven, bár a kérdés feltevő előre "elnézést" kért. Nem lehet mindenki történelem tanár. Arról sem kellene elfeledkezni, hogy a rendszerváltás előtt a Trianon szó is tabunak számított.

A 100 évről nekem az jutott eszembe, hogy hallottam egy titkos záradékról, amit csak a szerződés 100adik évfordulóján lehet megnézni. Egyébként meg már így, hogy bent vagyunk az unióban, akkor sem jelentene semmit, ha érvényben lenne. Esetleg utána, ha megszűnik az unió.

2012. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

A párizsi békének az eredeti trianoni szerződéshez,annak lejártához és stb. jogilag semmi köze nincs,ugyanis nem került kimondásra,rögzítésre az h a párizsi béke a trianoni békeszerződés bármilyen meghosszabbítása,kiegészítése stb. lenne.(hangsúlyozom újra h jogilag)

Van egy olyan alapvető törvényünk h minden szerződés 100 évig él! Ezt a 100 évet kell kibírni és megvárni...és kötelesek leengedni a zászlóikat az illetékesek (teszem hozzá h ez már előfordult a történelemben)


Üdv nektek:egy jogász ;)

2013. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Úgy legyen!
2014. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!