Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora béka lehet az, amelyik...

Mekkora béka lehet az, amelyiknek egész Magyarország elfér a feneke alatt?

Figyelt kérdés

Másutt az állatvédelmet is komolyan veszik, nálunk Stohl András az eredeti ítéletben sem kapott ennyit, és annak is csak a felét ülte le...

Ilyen jogrenddel akarnal bárkit törvényes, vagy etikus magatartásra kényszeríteni?



[link]



2012. márc. 11. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem tisztem védeni Stólt, de az azért mégis csak baleset volt. Gondatlanságból elkövetett baleset, de akkor is csak baleset.
2012. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyszerű baleset volt, mert például ha tudom, hogy nem jó az autó féke és ennek tudatában elindulok, akkor már tudatosan veszélyeztetem mások életét.

Így ő, amikor erősen ittas állapotban autóba ült, tudatában volt annak, hogy másokat veszélyeztet.

Nem csupán véletlen körülmények együttállása eredményezte az ütközést, hanem a lényeges elem az volt, hogy Stohl részeg volt, és ezért nem tudta uralni a járművet.

Azt nem értem, a média miért sztárolja? Mintha azt akarnák sugallni, hogy csak igyál és vezess, üss el valakit, és te leszel a menő, mindenki kedvence.

Így tényleg sz.rt sem ér az új médiatörvény, hogy ezt nem lehet kiiktatni. Nem lehet eltüntetni a médiákból ezt a nevet!

2012. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

"erősen ittas állapotban autóba ült, tudatában volt annak,"


az erősen ittas állapotnak leginkább közismertebb tulajdonsága, hogy nem vagy tudatában semminek

2012. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez egy hatalmas béka és ugy hivják viktor
2012. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A béka neve MSZP
2012. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!