Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kezdjek neki egy...

Hogyan kezdjek neki egy önéletrajznak a magyar állampolgárságra? Soha nem írtam ilyesmit! Pl. Alulirott XY VALAHOGY IGY?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Politikai szemszögből?
2012. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Próbáld meg ezt, persze alakítsd a saját szájízed szerint.

A tanácsok jók, de nem szakmait fogsz írni, így nem kell minden bele, meg olyasmit is beleírhatsz, amit az oldal nem említ.

[link]


Ez a link is "próbál segíteni"

[link]


Sok sikert!

2012. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Olyan kell, mint a hagyományos (nem amerikai típusú) önéletrajz, csak nem annyira részletesen. Kevésbé szakmai, inkább az életed fordulópontjait kihangsúlyozva. A férjemnek nemrég írtam meg állampolgárságihoz, kb 1,5 oldal _saját kézzel írva_ arra figyel, mert különben nem fogadják el.

Kb.

1981-01-01-én születtem ittmegitt. Édesanyám xy varrónő, édesapám blablabla. 1990-től ide meg ide jártam általános iskolába. Azután idemegide.


Ilyen stílusban. Benne az iskolák, munkahelyek, családi kapcsolataid, hobbi, távlati terveid, miért kérelmezed az állampolgárságot.

Nekünk így jó volt, azóta a férjem már magyar :)

2012. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok - hmm.. aki lepontozott, az már biztos szintén végigcsinálta az állampolgársági procedúrát és jobban tudja, hogy milyen önéletrajz kell? akkor írja már le, miért nem tetszett a válaszom, lol
2012. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Életedben nem írtál még önéletrajzot? Ez számomra olyan hihetetlen, mintha azt írtad volna, hogy életedben nem láttál még autót.
2012. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszed el ?ez van !De azért legalább az első 10 sort leirhatnád ha már neked olyan egyszerü
2012. márc. 13. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Aki csak fikázni tud, inkább maradjon csöndben!


Első vagyok.


Ment a zöld a második mindkét hozzászólására.


Aki meg beugat, az imádkozzon, hogy ne fussunk össze, mikor nálam a 43-as univerzális kulcs...

2012. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt úgy értem, hogy az első értékelhető válaszadó.
2012. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szedd már magad össze 7-8! :D :D :D
2012. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!