Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne beperelni...

Hogyan lehetne beperelni Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Amiért nem csökkent adót(pedig azt ígérte) és így nem jut elég pénz fejlesztésre, bővítésre, ami új munkahelyeket eredményezne.
2012. márc. 13. 20:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

és ez marhára nem pártfüggő.


minden politikus nagyon el van eresztve, meg a hozzájuk tartozó apparátus is.


túl gazdagok!



Legyen Bartos Cs István a mniszterelnök!


Zabáljon Kábelt meg csigát a brüsszeli bizottság előtt!

2012. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%
Nem én választottam meg, hadd ne tiszteljem. Egyébként az igaz, hogy adótfizetni kell, és csak abból lehet betömni a réseket. Az nem megy, hogy a kecske is jóllakik, meg a káposzta is megmarad.
2012. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak afizetésből, nem a népnek kell eltartania kormányát, hanem fordítva, vagy legalább szimbiózisnak kéne lennie, de itt csak élősködés megy.
2012. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%

De igenis tiszteld! Nem te válazstottad, de

1. ha elmentél a választásra, akkor tiszteld az ÉN választásomat, mivel ha elmentéál, akkor híve vagy a demokratikus válazstásoknak!

2. Illik tisztelni az embert és illik tisztelni magát a széket, az miniszterelnök intézményét. Mivel ezzel megtiszteled a saját hazádat. Nem az őserdőben élünk, különben ott is tisztelik a törzsfőnököt.


Lehet kritizálni a kormányt vagy a személyeket, de aki csak arra képes, hogy kiböfögje az értelmetlen utálatot magából, az nem ezzel a tettével érdemli ki, hogy egy ezer éves európai állam polgára legyen.Csak fröcsögés és harsogás, magadat minősíted vele csak. Nem kritika, csak értelmetlen utálkozás. Ennyi erővel szidhatnád a cigányokat, szőke nőket vagy a pitbullokat.


És igen is, komoly ember megadja a tiszteletet magának a hivatalnak, a rangnak is. Függetlenül h szimpatikus-e épp a hivatal betöltője.


Mé'nincs monarchia, Istenem?!?!Ilyenekkel könnyebb lenne...

2012. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

"nem a népnek kell eltartania kormányát, "


ezt mégi shoyg képzeljük el?? Meg a kis kormány, tolja az ekét, süti a kenyeret, építi a vasutat, mi meg fekszünk? Vga y hogy is megy ez?

2012. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
kiaf@szomazaz Bartos Cs István?!?!?!
2012. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"vagy legalább szimbiózisnak"


komolyan, te olyan művelt vagy, legközelebb jelöltesd magad!!!

2012. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

6/19 Időpont ma 20:42 vagyok.

Bocs, nem Rád értettem...csak elborultam agyamba...nem is tudom, minek olvasok össze-vissza feleslegesen?!

2012. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha a terrorista gyurcsány még szabadlábon garázdálkodhat, sőt a pártot alapíthat, szerinted O.V.-t elítélnék bármi miatt is?
2012. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"A 9/11 óta valahogy midnen elnökük olyan kzesbárány, nem olyan háborodott mint a bush volt..."


Mondjuk olyan sok azóta nem volt, addig még te is el tudnál számolni egy ujjacskád segítségével.

2012. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!