Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort miért cigányozzá...

Orbán Viktort miért cigányozzák, amikor nincs cigány a felmenői közt?

Figyelt kérdés
Nem cigány, mivel nincs cigány a felmenői közt. Az anya például zsidó, és ő kiterjed értelmiségi zsidó rokonsággal is rendelkezik.
2012. febr. 11. 04:23
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

Azért mert ez fikció valakinek könnyeben feldolgozható, hogy cigány és nem zsidó?


Orbán Viktort miért cigányozzák, amikor nincs cigány a felmenői közt?

2012. febr. 11. 04:31
 2/44 anonim ***** válasza:
59%
ez csak egy ráaggatott jelző, mert támogatta a cigányokat
2012. febr. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
40%
Akkormeg,nem mindegy?
2012. febr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
69%
Azok cigányoznak mindenkit maguk körül, akik műveletlenek, nincs szókincsük, nem tudnak kultúráltan nyilatkozni a saját véleményükről. Én ezeket elengedem a fülem mellett. Én se szeretem Orbánt, de akik ilyen jelzőkkel dobálóznak, azok csakis magukat minősítik vele.
2012. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
51%

Nekem pedig teljesen mindegy hogy egy ember cigány, zsidó, fehér-fekete vagy sárga bőrű. Az a lényeg hogy ugyanolyan ember mint te vagy én, vagy bárki más, mondjon bárki bármit.


Egyébként én nem szimpatizálok Orbánnal és az intézkedéseivel, pl. most a legutóbbi húzásával: a kiskeresetűek amúgy is kevéske pénzét még kevesebbé húzták le. 94 ezer helyett most 84 ezer.... na szép mondhatom. Aki meg 200 ezer fölött keres annak meg Plusz pénz csapódik hozzá...

K.rva világ van itt mondhatom!


Vagy az a beszólása hogy a 47 ezerből meg lehet élni? Hol és hogy az anyja búbánatos retkes ....-jába?????

Feladja az illető a fűtésszámlát és a villanyszámlát, aztán örül ha 2000 ezer marad egy havi kajára????

Azt kívánom nekik az összes politikusnak hogy fél évig próbáljanak meg csak 47 ezerből kijönni. Nem kell tovább csak fél évig.... garantáltan nem lenne ilyen nagy a pofájuk!

2012. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Jav:= 2000 ezer = 2 ezer
2012. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
81%

"Orbán Viktort miért cigányozzák, amikor nincs cigány a felmenői közt?"


Mert nem szeretik, és Magyarországon jelenleg a "cigány" az egyik legnagyobb szitokszó a náci, az antiszemita és a kommunista mellett.

2012. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
59%

[link]

Orbán fóbia.

2012. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy emlékszem, hogy egy beszéde alatt említette, hogy félig cigány származású...
2012. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
76%
Annak van igaza, aki szitokszónak tartja. Az említett szavak nálunk már nem etnikumot, szemléletet, rendszert jelentenek, hanem a vélt vagy tényleges okok folytán hozzájuk tapadt szitkozódó jelentést.
2012. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!