Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikát folytat...

Milyen politikát folytat Orbán Viktor jobb vagy bal és miért bántja mindenki őt?

Figyelt kérdés
Nem élek otthon ezért nem tudom milyen.Mi ellen van,miért van?jobb vagy bal? meg ilyeneket
2012. márc. 13. 20:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
A kérdés jogos, de inkább úgy folytatnám, hogy miért bánt ő minket?
2012. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Jobb, de semmivel sem jobb, mint az előző volt. Azért utáljuk, mert mindent megtesz érte, hogy a gazdagok még pofátlanabbul gazdagok legyenek, a szegények meg éhezzenek. Egykulcsos adó pl. Nem sok értelme volt. Én az előbbi réteghez tartozom, de ennek ellenére nem értek vele egyet. Ja és sikerült összevesznie a fél világgal. Az eu haragszik ránk, nem akarjá odaadni a nemtudomhánymilliárdos segélyünket, erre lenyilatkozta, hogy meggondolatlan döntés volt, pedig egyértelműen mi nem tartottuk be a feltételeket. Bóvlinak lenni is elég kellemetlen érzés. Körülbástyázza magát a saját embereivel, nehéz lesz onnan eltüntetni.
2012. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Jobb oldalinak álcázott balos politikát folytat.
2012. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
6%
Aki nem él itthon annak tényleg nehéz megérteni de többek között azért mert nagy a szegénység és Orbán meg a fideszesek havonta több millió forintot tesznek el sofőrrel járkálnak meg magángépük van miközben az ország egyre jobban sz*rrá megy és ez nevetséges.Mindig lesznek gazdagabb és szegényebb emberek ez nem is akkora baj de nálunk mindenki lopkod és ezt sem tudja helyre tenni.Ja és Orbán Viktor cig*ny és ez engem nem zavarna mert ha normális bármi lehet én elfogadom úgy ahogy van.Csak az a baj hogy kedvezik is a cig*nyoknak pl:ha engem meg akar késelni egy cigány az nem bűntény mert cigány és ezért hátrányos helyzetű de ha meg merem védeni magam és kiveszem a kezéből a kést börtönt kapok még ha nem lett semmi baja akkor is mert én bántani mertem szegényt.Itt nincs törvény a cigányok mindent megtehetnek lopnak ölnek és Orbánt ez nem érdekli mert ő is az.De persze a jobbikot meg egy rasszista roh*dék pártnak állítja be mert be van fosva hogyha ők kerülnek hatalomra börtönbe záratják vagy kib*sszák az országból és persze a cigányok is félnek mert akkor jön a Magyar gárda vissza meg a halál büntetés és a rend!
2012. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Mert egy Hazug párt aki szépen becsapta a

népet!

A Fidesz már választások előtti évekbe tudta

hogy választást fog nyerni. És nem készült

semmilyen programmal. És a magyar

választóktól megkapta 2/3madot ami nagyon

ritka a politikába és negatív dolgokra használta

teljesen. Lenyúlta a magán nyugdíj pénztárakat,

belement egy EU-s elleni háborúba amit

elbuktunk....

Illetve az egykulcsos adóval keresztbe tett az

emberek többségével és szegény réteget bünteti

folyamatosan adóemeléseivel (ami

átcsoportosításnak van nevezve).


Yupiter

2012. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Ja bocsi. Most veszem észre, hogy nem a fideszről, hanem Orbánról van szó. Bocsi. Alakísd át egyesszám 1. személybe!


Yupiter

2012. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Ja és azt ne felejtsük el hogy aki gazdag annak sokkal kevesebb adót kell fizetnie mint aki szegény és már nagyon kaját se tud venni magának.Nem tudom hogy melyik országban élsz vagy hogy milyen régen mentél ki és pontosan tisztába vagy e a forint értékével de valamelyik fideszes azt mondta nekünk hogy meg lehet élni havi 47000 forintból.Az kb 160,170 Euró körül van.Az arra elég hogy éhen halj vagy hajléktelenként élj.
2012. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Orbán a legmegosztóbb politikus, azok közül, akiket ismerek. Politikai szempontból (jobboldal, baloldal, liberális stb.)nem sorolható be sehová, illetve besorolható akárhová. Tudatosan személyi kultuszt épít, iszonyatos önértékelési zavara van, semmihez sem ért igazán, mégis mindenbe beleszól. Az a baj, hogy nincs számára megfelelő kritikai közeg, ezért azt hiszi, ő a magyarok megváltója. (Sajnos téved.)
2012. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én teljesen megértelek titeket és tudom,hogy 47.000 ft az egy havi kaja egy-két ember számára.Ha ez mind igaz amit mondtatok akkor tényleg egy kis féreg ha arra gondolok,hogy mi lesz a szegény magyar családokkal...Nagyon szomorú ez a számomra..el vagyok keseredve és remélem,hogy a Jobbik fog nyerni akik majd megadóztatják a gazdagokat.
2012. márc. 13. 21:06
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Helyes! Ha van magyar állampolgárságod, mindenképp szavazz a Jobbikra!
2012. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!