Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik lenne az a...

Szerintetek melyik lenne az a pont, amikor az emberek milliói kimennének tüntetni a kormány ellen?

Figyelt kérdés
Szánalmasak ezek az 1-2 ezres ellentüntetések, még a támogató tüntetésen is többen vannak. Ennyire jól megy mindenkinek az országban?
2012. márc. 15. 16:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
Olvasom a soraitokat és nem látok egy szót sem a Nemzeti oldalról. Nos az a helyzet,hogy a zászlólobogtatásos tüntetések ideje régen lejárt. Valóban szánom én is azt az 1-2000 embert az utcán,de sajnos ők áldozatok egy párt áldozatai akik forró fejjel mennek a falnak. Nem számolva a következményekkel,igen mert vannak következmények is ha egy Nemzeti ki megy az utcára. Itt a megoldás egy pici szikra mely nagy tüzet csinál. Ebben a diktatórikus Országban véráldozatok nélkül soha nem lesz változás. De az nagyon kevés,hogy csak beszélnek róla nagyon sokan a fotelban ülve várják a kikapart gesztenyét. Én sosem ültem a fotelban és meg jártam már a büntetés végrehajtás intézményét. Éppen ezért mert tenni kívántunk a Hazánkért,de sosem adjuk fel! Ma már csak is Nemzetben szabad gondolkodni,nem Pártokban,mert egy Nemzet szenved és a Nemzetnek kell megoldani ezt a kérdést.
2012. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, te mit tettél a hazáért, amiért börtönben is ültél?
2012. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!