Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai, Orbán Viktor beszédén...

A mai, Orbán Viktor beszédén részt vevő több százezer embernek nem csökkent a fizetése és még mindig nagyon jól élnek, hogy ennyire éltetik és tapsolják?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 17:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
34%
milyen többszázezer ?
2012. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
28%

Tudod nem mindenki rokkan bele sem anyagilag sem lelkileg ha 1425 ft-al kevesebbet visz haza egy-két hónapban véletlenül.

Az emberek tudják ,hogy a jólétüket 99%-ban saját maguk kell biztosítsák maguknak nem pedig OV-tól várják el, hogy biztosítsa nekik.Általában.Lehet ,hogy neked még nem szóltak eddig?

De ha Te személyesen OV -tól várod el az anyagi és jólétbeli felvirágoztatásodat akkor talán az is lehet ,hogy tévúton jársz.

Elég nehéz lesz kieszközölni, hogy elismerjen családja tagjaként és eltartson. Ugyan úgy azt is ,hogy személyesen intézkedjen a Te fizetésed emelésével kapcsolatban.

2012. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
46%
Azok fizetett lengyel statiszták voltak.
2012. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg nem, mert úgy a felük-kétharmaduk nyugdíjas volt, a többiek meg ránézésre a gazdagok közé tartoztak. Na meg voltak még jövedelem nélküli diákok, bár ők arányaiban nagyon kevesen.
2012. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

250 ezren voltak a beszédet meghallgatók (MTI). MO lakossága 10M.

Ha a 250 ezer 2/3-a nyugdíjas volt akkor 187 500 nyugdíjas hallgatta a beszédet? :DD

2012. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%
Akár.
2012. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűnek tartom hogy igen.

Anyósom negrögzött fidesz fan. Ebből a fanatizmusából semmi és senki nem tudja kibillenteni. O.V. eladhatná az egész országot, ő akkor is éltetné. Sőt még én vagyok a szemükben a rossz aki ezt meg azt szóvá merem tenni, és én vagyok az idióta a stb.

Sajnos ez a baj, sokan nem látják a fától az erdőt.

Nem is akarják meglátni....


Mert csak azt szajkózzák kommunisták, kommunisták... de könyörgöm b@ssza meg a k.rva élet, legyen már végre egy értelmes magyar párt aki kiáll az emberekért, nem igaz hogy nem tudnak egy értelmiségi pártot alapítani!!!!

2012. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

17.55-ös vagyok!


Azt hiszem nem írtam elég érthetően.


Szóval engem mondanak kommunistának! ENGEM!! Mert nem osztom az elvakult Orbán nézeteiket.

ENGEM, aki idén lesz 30 éves és a rendszerváltás alatt is még a Barbie babáimmal játszottam, azt sem tudtam mi az a kommunizmus és a stb.

De én kommunista vagyok, csak mert szóvá merem tenni azt a sz@rt amibe sodortak minket.

Aha... bizonyára lehet az vagyok.... bár nem tartom magam annak... csak szimplán fideszellenesnek.

2012. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%
Nem lett ám olyan arányban rossz az embereknek, ahogy ezen az oldalon tűnik.
2012. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sok cigány is élteti azt a f*szt mivel fajtárs és kedvez a cigányoknak(sajnos).
2012. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!