Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ledöbbentetek mi, hogy mennyie...

Ledöbbentetek mi, hogy mennyien voltak Orbán beszédén?

Figyelt kérdés

Látom, hogy megy itt az oldalon az értetlenkedés, meg a magyarázkodás, hogy "há' de azok nem támogatók voltak, hanem ezek meg azok, meg azok amúgy tüntetni mentek ellene blablabla".


Azt hittétek beég majd, hogy milyen kevesen lesznek a beszédén, de nem erre számítottatok.


Jöhetnek a magyarázkodások.


2012. márc. 15. 19:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
22%
Én is a te véleményeden vagyok. Csak a gyk.-sok vannak Orbán Viktor ellen, a maradék Orbán mellett van.
2012. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
nem tudom, hogy került ide az a sok lengyel, meg miért, de az előbb kapcsolgattam egy TV-t, és az egyiküket meginterjúvolták az Alkotmánnyal kapcsolatban. Azt mondta, az Új sokkal jobb, mint a régi, mert Magyarországnak megint van neve (Magyarország), és hogy fontos benne a család. Vicces volt.
2012. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
68%
az ellen tüntetésen is rengetegen voltak.
2012. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
27%

Többre számítottam.

A gyk azért is torz mert ,a lakosság passzívabbik része ér rá nagyobb számban gyk-val bíbelődni akikről kötudott ,hogy nem Fidesz pártiak.

Mondjuk én a heti egy órával amit erre szánok pont az ellenpélda vagyok. De lassan belátom ,hogy semmi értelme.

2012. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
79%
biztos csak a gazdag szemetek voltak ott akiknek kedvez az a gonosz majom.
2012. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
68%
Hát kedves kérdező, nekem inkább úgy tűnik, hogy nem lett volna meg a létszám, ezért vikiék beszerveztek pár lengyelt meg litvánt. Csak tudnám, hogy ez mennyibe is fájt az adófizetőknek.
2012. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nem gondoltam, hogy kevesen lesznek. Mindennek vannak nyertesei, és vesztesei is. Mondanom sem kell, hogy a kormány intézkedéseinek a nyertesei voltak ott elsősorban.

Soha nem fogja orbánt éljenezni az, akinek az egykulcsos adó bevezetéséből adódóan, illetve az adójóváírás kivezetése miatt, 10-15 ezerrel csökkent az amúgy is alacsony fizetése. Ezek az emberek soha nem fognak kiállni orbán mellett.(és ők vannak többen) Érthető voltam? A fidesz a gazdagok pártja!!

2012. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
74%
Lehet fizetett közönség volt.
2012. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Mit kíván a magyar nemzet? (a 12 pont felolvasása)

Tisztelt Ünneplő Gyülekezet!

1. Jól ismerjük ezt a 12 pontot, ezt a 12 követelést, melyet 160 évvel ezelőtt írtak le hazájukért lángoló lelkű fiatalok. Jól ismeri mindenki ezt a 12 súlyos mondatot ebben az országban, de mintha csak az évnek egy napján tűnne ez úgy, hogy ismerik a 48-as követeléseket a mai magyarok.

Ezen a napon, március 15-én minden magát magyarnak valló

ember büszkén tűzi fel nemzeti színű kokárdáját. Ezen a napon, március 15-én minden politikus és szónok emelt fővel mondja el a szabadság 12 pontját. Ezen a napon, március 15-én mindenkiben hazafiság forró lángja ég! …

2. De jön a március 16-a. Letesszük félretesszük a kokárdát, és vele együtt félretesszük mindazt, ami tegnap még oly fontos volt számunkra. Valami különös feledékenység lesz úrrá az emberen. Már maga sem tudja, hogy mit kívánt ezen az ünnepen. Mert

az ország érdekén felülkerekedik az ember egyéni érdeke, és többé nem az a fontos, hogy mit kíván a Magyar Nemzet, csak az fontos, hogy mit akarok én. Jézus egyszer azt mondta: „Aki naggyá akar lenni közöttetek, legyen a szolgátok.”

Latinul a szolga így hangzik: miniszter.

Mi, egyszerű emberek, úgy gondoltuk, hogy a miniszterek

mindig ismerik a 12 pontot, és mindig tudják, mit kíván a magyar nemzet. De csalódnunk kellett százszor is. Mert ők kiforgatták Jézus szavait, és úgy akartak nagyok lenni, hogy nem akarnak minket szolgálni! Ezért tudatosan felejtik el a 12 pontot, mert nem akarják tudni, mit kíván a magyar nemzet!

Még egy hét sem telt el azóta, hogy megtudták. És sokaknak

belecsendült a fülük. És ha megint el akarják felejteni, mindig lesz, aki újra emlékeztetni fogja őket, ahogy Petőfi tette egy évvel a forradalom kitörése előtt, 1847-ben. „Még kér a nép, most adjatok neki! / Vagy nem tudjátok, mily szörnyű a nép / Ha fölkel és

nem kér, de vesz, ragad?” (A nép nevében c. vers)


[link]

2012. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
37%

"Ledöbbentetek mi, hogy mennyien voltak Orbán beszédén?"


Szerintem ezen semmi meglepő nincs.

2012. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!