Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi szükség volt az életképtele...

Mi szükség volt az életképtelen, őskonzervatív Családtudományi Társaság megalapítására?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 21:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, de megismétlem a kérdést, miben segítenek? És kinek? Attól, hogy elmondják a véleményüket a családról nem lesz több gyerek, és a mostaniaknak sem lesz jobb az élete.
2012. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Szerintem egyszerűen nevetséges és szánalmas, hogy 2012-ben olyan nyilatkozatot adnak ki, hogy ne szexelj házasság előtt és ne legyél meleg.

Vajon az óvszerhasználatot is elítélik?

2012. márc. 20. 08:19
 13/27 anonim ***** válasza:
57%
Maga az első nyilatkozatuk nem volt tudományos. A tevékenységük pedig egy bizonyos erkölcsi norma elfogadtatására irányul, ami nem túl etikus de végül is ebben nincs semmi szokatlan. Ha kiveszik a tudományt a nevükből és felvállalják, hogy egy homoszexualitás és házasság előtti szex ellen kampányoló csoport keresztény alapokon, tőlem csinálják. De ne takarózzanak a tudománnyal.
2012. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%
Igaz én szerintem konzervatív vagyok, de mikor olvastam ennek a társaságnak a nyilatkozatát hát körülbelül nem kaptam levegőt.
2012. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
Megint egy álszent ,okoskodó bagázs !Semmi szükség rájuk.
2012. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Mivel a "család" megítélése manapság igencsak rossz irányba megy, illetve nem működik, kell, hogy legyen egy olyan szervezet, amelyik kimondja, hogy máshogy is lehet.


Akár tetszik akár nem, az emberek többsége csak arról gondolkodik, amit hall. (lásd, reklámok)

Igazán szükség volt már ilyen típusú szervezetre is, hogy mást is halljon, ne csak a liberális maszlagot.


Ami nem működik és fontos lenne a működése, annak kell egy támogató szervezet.


Vagy cáfolj meg és mondd, hogy milyen jó irányba halad ez a világ, úgy ahogy van. Nem kell változtatni.

2012. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A normális emberek alkotta családhoz nem kellenek .Aki pedig különcködni akar ,tegye. Kívülről ne ugasson bele senki!
2012. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
52%
Hogy miben segítenek? Megpróbálják az embereket egészséges erkölcsiség felé fordítani. Szélmalomharc? Lehet, hogy az, de van értelme, senki nem kötelez senkit, hogy elfogadja amiket mondanak, viszont megfontolni érdemes.
2012. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
16.28, arra sem köteleznének senkit, hogy vele azonos neművel házasodjon...
2012. márc. 20. 16:31
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

„Na most Te jössz, miért VAN rá szükség?”

NINCS rá szükség, mint ahogy a családokra sem.


„A családok ezer éven át "maguktól" működtek”

Most már nem a középkorban élünk, a család egy elavult, ateizmus-, demokrácia- és tudományellenes dolog.

Csak az agyatlan konzervatívok gondolkodnak családban.


Most te jössz.

2012. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!