Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi szükség volt az életképtele...

Mi szükség volt az életképtelen, őskonzervatív Családtudományi Társaság megalapítására?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 21:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Igen, arra se köteleznek senkit, és neked ezzel gondolom semmi bajod nincs. Akkor miért probléma egy ilyen társaság? Talán azért, mert a toleranciád, csak addig terjed ki, amíg neked tetsző dologról van szó?
2012. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az hogy #4-ben lepontozást kaptam, elfogadható, annak viszont kifejezetten örülök, hogy #20-ra 0%-ot kaptam, ezt is szerettem volna látni.

Ugyanis ez azt jelzi hogy mégsem teljesen családellenesek az emberek.

2012. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 doboszoli ***** válasza:

Na, most én jövök.

Ahogy írtam, a család(de nevezhetjük hordának, falkának, kondának, bárminek) ezer év óta az együttélés alapja, miért most lenne ez másként?

Nem tudom hány éves vagy, de ha majd megöregszel, és család nélkül nézel ki az ablakon, senki nem nyit rád ajtót, nem hív fel, és látod a szomszédodban a hancúrozó unokákat, akik a szerinted felesleges CSALÁDból származnak, majd újra gondold át ezt az elméletedet.

2012. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Azért kell, hogy valaki megmondja az embereknek, hogy nem jó irányba halad a családdal kapcsolatos gondolkodásmód? Megmondja ezt bárkinek a nagymamája is. Ha rájuk sem hallgatnak a fiatalok, miért hallgatnának erre a bandára? Teljesen felesleges pénzelni őket.

Én alapvetően konzervatívnak tartom magam, tehát én a családban gondolkodom, és nem adnék örökbe gyermeket homoszexuális párnak. De azért ami sok, az sok! Házasságon kívüli szex tilalma? Ha ezt betartanák az emberek, akkor erősen megnőne a válások száma. Jó tudni már a házasság előtt is, hogy szexuálisan összeillik-e egy pár. Aki ezt vitatja, annak soha nem volt mér része jó szexben.

2012. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"akkor erősen megnőne a válások száma"


Szerintem a válások száma az már most erősen megnőtt.

Tehát ez a mostani szabadelvű modell nem működik. Mert nem ezen csúszik el a legtöbb házasság.


Azért azon is érdemes elgondolkodni, hogy mi a házasság előtti szex hozománya.

Azért azt merész lenne kijelenteni, hogy a fiatalok többsége azért bújik ágyba, hogy kipróbálja , fog e működni az Ő kettejük házasságán belül ez a rész..


És mennyi abortuszt, ezzel együtt lelki tehet hoz, mennyi egyszülős "családot", mennyi fájdalmat, hogy "csak kihasználtak, nem is gondolta komolyan"

Mennyire kitolódott a gyerekvállalási kedv, mennyire nem akarnak házasodni a férfiak. Ez mind ennek a hozadéka.


Ha házasságon belül becsúszik a gyerek (mert még nem tervezték) már van esély, hogy jó helyre kerül, hogy nem lesz szükség abortuszra.


Ilyen oldalról is meg kell tudni közelíteni.

2012. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nemcsak a férfiak nem akarnak házasodni. A nők sem. Mert 30 alatt nem akarnak gyereket szülni, mert tudják, hogy úgyis nyomorba döntik vele magukat. Ennek semmi köze a házasság előtti szexhez.

Igen, van aki szexel fűvel-fával, aztán megy abortuszra. De azért ne általánosítsunk már. A házasságon kívüli szexet pedig mindenki műveli. Művelték már 30 évvel ezelőtt is, már anyám sem szüzen ment férjhez.

A válások száma már így is magas, de hidd el, hogy ettől még inkább megnőne. Jelenleg a családok kilátástalan anyagi helyzete miatt válnak sokan. Ez keseríti meg az emberek életét.

Meg a nagy többség, aki 20 évesen házasodott, hamar el is válik. Akkor már nem jobb, ha valakik együtt élnek évekig, aztán 30 évesen összeházasodnak? Addig viszont senki nem fog a szexszel várni.

Az én ismeretségi körömben mindenki 25 felett házasodott, és együtt is maradtak. Aki viszont annál fiatalabban, hát, majdnem mind el is vált. Ennyit a tudományos magyarázatokról.

2012. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
63%

"Házasságon kívüli szex tilalma? Ha ezt betartanák az emberek, akkor erősen megnőne a válások száma"


Érdekes, a konzervatívok pont az ellenkezőjét okolják a válások miatt. :)


Amit meg mondasz érthetetlen. Ha valamit el tud mondani a szülő is akkor más már ne mondja?

Akkor nem lenne szükség óvónénire, tanárra, papokra, sőt még rendőrre sem.

2012. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!