Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Családtudományi...

A Magyar Családtudományi Társaságnak mi a lényege? ÉS mit gondoltok azoktól amiket kitaláltak? (szex, élettársi kapcsolat, melegek)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 29. 12:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
53%
Bigott keresztény mentalitás. Komolyan...csak rájuk jellemző ez, hogy folyamatosan késztetést éreznek aziránt, hogy beleszóljanak hétköznapi emberek magánéletébe. Mások szexuális életét befolyásolni, vagy csak próbálni nemhogy nevetséges, de egyenesen arrogáns és őrült gondolat.
2012. febr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
12%

Megértem az előnyeit és hátrányait a házasság előtti szexnek. Nem értek egyet az álláspontjukkal. De...


"Bigott keresztény mentalitás. Komolyan...csak rájuk jellemző ez, hogy folyamatosan késztetést éreznek aziránt, hogy beleszóljanak hétköznapi emberek magánéletébe. Mások szexuális életét befolyásolni, vagy csak próbálni nemhogy nevetséges, de egyenesen arrogáns és őrült gondolat."


Erős túlzás, hogy csak a keresztények akarnák megtéríteni a világot. Én a szexuális életem befolyásolásának tartom azt is, hogy fogadjam el a melegházasságot. És ugyanúgy, sőt időnként sokkal arrogánsabb módon próbálják velem ezt a természetellenes magatartást elfogadtatni. Beleszólva a magánéletembe, a véleményembe, a gondolkodásomba.


Hogy mire jó ez a társaság? Valakinek kellett valami munkát kitalálni, hogy tudjanak aktákat tologatni, és ha még tesznek is olyan nyilatkozatokat, amivel el lehet terelni a figyelmet a gazdasági problémákról, akkor már két legyet egy csapásra.

2012. febr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem tartom bigottnak. Csak arra világít rá, hogy nem jó, ha mindenki mindenkivel lefekszik. Már pedig a mostani tinik ezt csinálják.
2012. febr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
51%

A WHO a homoszexualitás terjesztésével és reklámozásával szeretné csökkenteni a Föld lakosságát. A homoszexuális házasságban nincs meg az esélye, hogy utána rendes (hetero) kapcsolatot alakítson ki az örökbe fogadott és felnövekvő gyermek.


A mai kor egyik lépfenéje a mértéktelen szex!!! Ezt akarják valamilyen úton-módon szabályozni. (Szerintem helyesen.)

2012. febr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

"Én a szexuális életem befolyásolásának tartom azt is, hogy fogadjam el a melegházasságot."


A TE szexuális életedének???

Mi köze a TE szexuális életednek ahhoz, hogy Gizi és Jolán szeretik egymást, avagy hogy Józsi és Gábor jól megvannak egymással?


Persze tudom, ha valakinek kalapács van a kezében, akkor

mindent szögnek lát...

2012. febr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
44%
Inkább a fogamzásgátlással kellene ennyire törődni,és arra tanítani a fiatalokat.Hogy ne szülessenek nyakra főre nem kívánt gyerekek,erre a nyomorra ami itt van most.
2012. febr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

"Inkább a fogamzásgátlással kellene ennyire törődni,és arra tanítani a fiatalokat.Hogy ne szülessenek nyakra főre nem kívánt gyerekek,erre a nyomorra ami itt van most."


NA ez a lényeg. Nem a szexet kell korlátozni, hanem a védekezést jobban előtérbe hozni. Persze ha valami keresztény szervezettet megkérdezünk nekik az valami ördögi dolog.

2012. febr. 29. 14:05
 8/37 anonim ***** válasza:
39%
Én az abortuszt törölném el. Egymilliónál is több az abortuszok száma Magyarorszégon. Ez az igazi emberölés!
2012. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudtam kinyitni az oldalt.


Az első kapcsolatom pont a szex miatt ment tönkre, még jó, hogy a gondok kiderültek , már csak egy ilyen férfi kellett volna, hogy a házasságkötés után dugj@nk először.

És amúgy mi akadályoz meg bárkit, hogy házasságkötés után d@gjon Sanyival, a szomszéd Pistával, akár Jolánkával is.

2012. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi hülyét... Értve ezt az MCsT-re meg az itt kommentelők egy részére is. Intolerancia, sötétség, zsigeri gyűlölet, gondolkodásra képtelenség... ahol ennyi ilyen ember van, mint itt, ott nem is csoda, hogy ilyen MCsT-k alakulnak és működnek, és hogy pont olyan kormányunk van, amilyen.

Gratulálok, hajrá Mo. ... vissza a múltba, a keleti, balkáni sötétségbe mentalitásilag is.

2012. febr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!