Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok mennyire muszlimbar...

A magyarok mennyire muszlimbarát nép?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a magyarok egy kicsit minden idegent jobban szeretnek saját maguknál.
2012. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Általánosan nem tudom, nekem személy szerint semmi bajom nincs velük, tetszik a nyelvük és érdekes a kultúrájuk, bár egyikről sem tudok túl sokat. Kicsit félelmetes a vallási fanatizmusuk, ennek ellenére nincs okom, h utáljam őket.
2012. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzem az első kettő mindent elmondott helyettem is.
2012. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Két véglet van, tapasztalataim szerint. Az összes muszlimot leterroristázó ember (ők általában következetesen arabnak hívják a törököt, a perzsát, az afgánt meg a pkaisztánit is), meg a másik véglet, akik istenítik őket, a gonosz sátáni USA hős ellenségeit és mint keresztény-nemzetiek szeretnének hozzájuk csatlakozni.

Nagyon kevesen látják őket objektíven itthon.


Nekem itt a cégnél több arabhoz is volt szerencsém (francia-magyar vállalat, Franciaországban pedig sok az arab), tisztességes, dolgozó embereknek ismertem meg őket. A fiatalabbak nem is annyira vaskalaposak már, a fiatal (20-21 évesnek néztem) marokkói titkárnőn például nem is látszott, hogy bevándorlók lánya, farmernadrág, női felső, tűsarkú, igaz a nadrág az hosszúnadrág és persze a felső sem volt öt kilométer mélyen dekoltálva. Az idősebbek hagyományosabban öltöznek még.


Ugyanakkor hallom azt is francia kollégáktól, hogy a külvárosokban balhéznak az arabok és ezt biztos nem ok nélkül állítják.

Idehaza van egy török ismerős, állatorvos, vele baráti a viszony, őt korábbról ismertem.


Ugyanakkor a feleségem kenyai és rengeteget mesélt ő is, meg a sógorom is, hogy náluk otthon a muszlim kisebbség rengeteget bűnöz. Ezt sem ok nélkül állítják.


Szerintem a muszlimok elég tág fogalom, teljesen más a felfogás pl. Szaúd-Arábiában, mint a törököknél mondjuk.

De ezt a magyarok nem igen látják objektíven, mert kevés muszlimmal találkoznak, így marad az egyik oldalnak a tévé, meg a mendemondák, hogy "mindrobbantgatésvértiszik", a másik oldalnak meg a kurucinfó, hogy a "cionistausamegállításánakutolsógátja".

2012. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nézzétek meg pár hasonló témájú fórumtopikot, süt belőlük a gyűlölet. Sajnos csak kevesen elfogadóak, és az ő hozzászólásaikat rendre lepontozzák 0-10% hasznossággal, mert nem tetszik az, amit az elfogadásról hirdetnek. "Mennyé akkor a büdös ****ba, hozzájuk, ha ennyire fogsz a muszlimjaid mellett". De tényleg van kivétel:) . Ám az utcán ennyire nem vészes a helyzet.
2012. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Valaki0702 ***** válasza:
24%
Itt nem a muszlimokat nem szeretik hanem a Zsidókat, Cigányokat, Izraeli nem zsidókat.
2012. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint az vagyok, ennyivel is javítom a statisztikát. :)
2012. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

# 4/7 03-22 13:13

Sajnos azt kell, hogy mondjam egyet értek veled. én muzulmán vagyok, mert apám is az. Nagyon szép vallás és több a logika benne, mint más vallásba (én így látom). Ettől függetlenül sajnos itt inkább az arabokkal van baj. agresszívak és lekezelőek a növel ( ez az én véleményem ) én már jártam a közel keleten.

2012. ápr. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!