Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megnövelték az egészségügyi...

Megnövelték az egészségügyi dolgozók fizetését?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel hallottam ezt a rádióban vezetés közben és eléggé meglepett hogy ezek valami jót is csinálnak.60.000 forinttal növelik az egészségügyben dolgozók fizetését.Ez még mindig nem versenyképes a külföldi fizetésekhez képest de a kormány úgy gondolja hogy ez elég hogy itt maradjanak.

2012. márc. 23. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pontatlan az információd. Először is még nem növelték meg, csak fogják, igaz, januárig visszamenőleg (ha jól tudom). Másrészt nem mindenki kap 60 ezret. Az ápolónők szinte biztosan nem.
2012. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig megérdemelnék az ápolók is.Persze gondolom azért emelik meg hogy ne menjenek külföldre.
2012. márc. 23. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak a közalkalmazotti státuszban levő orvosok és szakápolókról van szó, az is csak igéret.

A háziorvosok pl. nem szerepelnek benne!

2012. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és BRUTTÓ 60ezer
2012. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár már olvastam lelkendező fideszeseket ezen az oldalon is, hogy lám, még egy problémát megoldott a Kormány, ez a bruttó 60 vagy kevesebb semmit nem old meg. Európa jobbik felén 10-szer annyit keres egy orvos, és hiány van belőlük. Ez lassan olyan szakmává válik, mint a pilóta. Hatalmas költség és idő a kiképzés, ezért nagyon meg kell őket becsülni. Ennek megfelelően egy pilóta a világon mindenütt nagyjából ugyanannyit ér, brutális fizetéseket keresnek.
2012. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a terv bruttó emelés,és sokan csak 10-15 ezret kapnak bruttóban. A tényleges emelés ezért alig több,mint az emelés fele.
2012. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, és a 60 ezer a bruttó, és ez a maximum. Van aki csak 15-öt kap. Nem túl sok, az igaz, de az orvosok elfogadták. A jelenlegi helyzetben ez is szép.
2012. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezzel el is érjük a kezdő szlovák orvosbérek...felét :)
2012. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rühes Fidesz!
2012. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint aki a legmagasabb emelést kapja(brutto 60 ezer)majd hülye lesz ezért maradni.Legyünk már nagyon,de nagyon őszinték, mi 60 ezer forint?Nulla.Én nem vagyok egy túl költekező ember,de ami kell azt megveszem,és amikor az édesanyámmal összeköltöztem,pont 60 ezer forintal növekedett a bevételünk.Bevallom,annyira nem éreztük,ilyen árak mellett.
2012. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!