Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehát ha elmegyek lopni...

Tehát ha elmegyek lopni (bármit, pl. doktori dolgozatot is) és nem veszik észre, akkor nem lehetek hibás?

Figyelt kérdés

Schmitt Pál doktorijával kapcsolatban, a jelentést a pártok sem hagyták szó nélkül.Kormánypártok: Nem az a hibás, aki szöveget lopott, hanem aki nem vette észre.

Nesze neked magyar politika?


2012. márc. 27. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
lehet rossz hasonlat,de ez sajnos így megy kicsiben is,ha nálunk a boltban lopnak, és észreveszem,akkor megvan a lopott árú és feljelentés,ha nem veszem észre,akkor a hó végi leltárkor az én fizumból vonják le a hiányt! Akkor ki a hibás???
2012. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Én nem vagyok oda Schmittért, de azért nem kellene a bolhából is elefántot csinálni. Mondjál nekem egyetlen olyan diákot, aki a szakdolgozatának legalább egy részét nem összeollózgatja innen-onnan! Ez az egész ügy vihar a biliben.
2012. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
a legalább egy rész meg egy az egybeni fordítás nagyon nem ugyan az...
2012. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Andizsuzsi ***** válasza:
92%

"Mondjál nekem egyetlen olyan diákot"


Az egyetlen diák nem a köztársasági elnök. És ami ebben az ügyben a legelkeserítőbb, az nem is maga a tény, hanem a körítés. Az a sok hazugság, amit elmondott még a vizsgálat előtt, valamint az, hogy még csak nem is érzi, hogy elnézést illene legalább kérnie.

2012. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Aki már írt doktorit az tudja hogy ha csak egy részét is "innen-onnan összeollózgatod" akkor úgy kivágnak mint macskát szarni!!!

Ez nem egy kis 2 kredites tárgy házidolgozata amit nem néznek meg alaposan!!

Nem tudom hogy hogyan van gazdagéknál vagy politikuséknál! Lehet hogy ők most is simán átmennek és plagizálhatnak! A mezei halandó ilyet nem tehet!


Aki szerint a mai dolgozatok csak egy pár összeollózot szöveget tartalmaznak azok még nem írtak ilyet.

2012. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem! [1] Nem vihar1 a biliben. A vihar, ahogyan Arisztotogéz írja „Soha nem fér el az éjjeliben”. A szakdolgozat írásakor különös hangsúlyt kell fektetni [2] a pontosságra és a hitelességre.



Felhasznált irodalom:

[1] Rudolf Hangemann: Első könyvem, Corinta kiadó, 1997. 24-25. old.

[2] Pocsányi Antonia–Schuller Oszkár: Hogyan hazudjunk, Petrovits és Társa, 1876. 89. old.

2012. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Sz1u ***** válasza:
96%

Az alábbi levelet küldtem el a moderátoroknak:



"Sziasztok!


Módosíthatnám-e a nicknevemet (ami jelenleg “Sz1u”) Dr. Schmitt Pál köztársasági elnökünk ihletése által “Dr. Sz1u”-ra? Természetesen nincs doktori címem (mint ahogy Pálgiumnak sincs – szerintem), de tüntetésképp meg szeretném változtatni a nevem, addig ameddig kiváló első emberünk le nem mond.


Megoldható a kérésem?



Köszönettel:


Sz1u, azaz Dr. Sz1u" :) :) :)



Nos, mit szóltok hozzá? Csatlakoztok az ötletemhez?

2012. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

És még azt mondják, hogy nem diktatúrában élünk. Hát egy lóf@szt nem.

Egy normális országban már a plágiumgyanú kirobbanásának másnapján páros lábbal rúgják ki az ilyen sp-féléket, nálunk meg az a hibás, aki nem veszi észre a lopást.

Magyarország, én így szeretlek!

2012. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az, hogy te szeretnéd használni a dr. címet, egy dolog. Ami nagyon nagy baj, hogy az előbb hallottam a híradóban olyan doktorral interjút, aki vissza akarja adni a címét, mert ahogy mondta: ilyen klubnak nem akar a tagja lenni.
2012. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sz1u ***** válasza:
100%

20:59 Andizsuzsi


"Az, hogy te szeretnéd használni a dr. címet, egy dolog."


Mint írtam is a modiknak, hogy tüntetésképpen (mivel nekem sincs, ahogy SP-nek sincs).


"Ami nagyon nagy baj, hogy az előbb hallottam a híradóban olyan doktorral interjút, aki vissza akarja adni a címét, mert ahogy mondta: ilyen klubnak nem akar a tagja lenni."


Teljesen egyetértek vele (de ellentétben velem, neki van doktori címe, amit visszaadhat, vagy tagadhat)


További példák a doktori cím (ideiglenes) megtagadására:


A DK-s Molnár csabától:


"mindaddig, amíg Schmitt Pál köztársasági elnök marad, a DK elnökségében és parlamenti képviselői között doktori címmel rendelkező tíz politikus nem használja doktori címét."


Forrás:


[link]


Írtam forrást is, nehogy plagizálással vádoljatok! :) :) :)

2012. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!