Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közvélemény-kutatás: Le...

Közvélemény-kutatás: Le kellene Schmittnek mondani vagy sem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 22:30
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
18:39 Ez rendben is van, de akkor vállalja a tetteinek a következményét és ne hazudozzon össze-vissza. Egy szavunk nem lenne, ha a kiderülésekor elnézést kér és lemond. Jogos lett volna, de az kimosdatás undorító. Egyébként én tiszta lelkiismerettel tekintek vissza a múltamra. Ilyen kérdésekben eszembe nem jutna ellopni más munkáját. Puskázni már puskáztam, de annyit amennyi a tenyeremre elfér. Szóval ennyi nem lett volna elég az ötöshöz vagy négyeshez. Legtöbbször inkább csak megnyugtatott anélkül, hogy használtam volna.
2012. márc. 28. 21:56
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami eset pár éve, hogy valami 10%-ot vett át az illető hivatkozás nélkül és rögtön meg is fosztották a doktori címétől. Palika 10%-ot írt egyedül (vagy még nem jöttünk rá azt kitől lopta) és ahelyett, hogy elzavarnák a pcsába még itt parádézik. Szánalom! Egy európai országban! Máshol ha csak a gyanú felmerül, már lemondatnak egy minisztert is! Ez meg!
2012. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen maradnia kellett volna a sportnál .
2012. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Mikor gyerekként puskázáson elkaptak irtó szégyelltem magam.Ilyen poszton ilyen blamázst nem tudnék elviselni.Még a nevem is megváltoztatnám.És Ő, mintha semmi nem történt volna. Hiába egy karrieristát semmi nem rettent vissza. Még a felesége és milyen emelt fejjel lépegetett mellette !
2012. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is lehet kérdéses!
2012. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, én írtam egyedül, hogy le is fog mondani...
2012. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Megtette, miután letarolt maga után mindent. Megmenthette volna a magyar tudományos élet dicsőségét, ha ezt azonnal megteszi, zokszó nélkül, ehelyett itt agonizált napokig, sőt hetekig, és még lemondóbeszédében is visszaszúrt. Nevetséges ember ez a Pali, hát kellett ez neki hetven évesen?
2012. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

"Sztem MonnnyonLE. nem tom hogy ki de MonnnnyonLeeee...


Jaaa és Még Gyurcsány is MonnnnyonLee!!! "

2012. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!