Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem unjátok ezt az állandó...

Ti nem unjátok ezt az állandó Jobbik ellenességet?

Figyelt kérdés

A média leginkább a kereskedelmi adók állandóan csak úgy állítják be, hogy ilyen szélsőjobb meg ilyen fasiszta. Kérdem én hol szélsőjobb az, hogy végre van egy párt aki kiáll teljesen a magyar nemzet mellett és a magyar emberek érdekei mellett állnak?

Állandóan azzal jönnek, hogy mindig zsidóznak meg cigányoznak. Azt hogy cigányoznak egyetértek, mert általában a cigánybűnözésről beszélnek, ami szerintem is létező fogalom hiába tusolja el a média, de nem is szoktak zsidózni vagy ha igen azt nagyon ritkán teszik. Remélem 2014-ben megjön a sok ember esze és végre nem azokra szavaznak akik az országot tönkretették.



2012. márc. 28. 11:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint azért nem szavaznék rájuk, mert túl szélsőségesek az én nézeteimhez képest. Másrészt a túlzott nacionalizmus nem vezetett eddig soha jóra. Az a probléma, hogy elegem van az MSZP-ből és a Fideszből is. Nincs jelenleg más párt helyettük. Ezért leszek én gondban a következő választáskor, de mindenképp el fogok menni. Ha nem lesz addig egy életképes párt, akkor a Fidesz ellen két ellenzéki pártra fogok szavazni, még nem tudom melyekre, de a közvélemény-kutatások majd segítenek.
2012. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%

> végre van egy párt aki kiáll teljesen a magyar nemzet

> mellett és a magyar emberek érdekei mellett állnak?

A túlzott nacionalizmus inkább káros mint hasznos. Van egy olyan érzésem, hogy rosszabb lenne az ország állapota a Jobbik ténykedése után.

2012. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Amit én a Jobbikkal szemben aggályosnak találok, hogy ki számít szerintük magyar embernek és magyar nemzetnek.
2012. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Ne a közvélemény kutatásokra hallgass hanem a józan eszedre.
2012. márc. 28. 12:14
 5/34 anonim ***** válasza:
68%
Pont a józan eszem miatt nem szavazok a Jobbikra.
2012. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%

Nemzeti érzelmű vagyok, nagyon is!

Elítélem a zsidó értelmiségnek a holokauszttal való visszaélését, cigány bűnözés igenis van, de nincs az a pénz amiért a Jobbikra szavaznék!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
50%
Épeszű, gondolkodni képes ember, soha nem szavaz a Jobbikra. Szerencsére csak a Kelet-Magyarországon élő polgárok alkotják a szavazótáboruk többségét, így hatalomra nem fog jutni. Túlságosan szélsőséges nézeteket vallanak és ami a legbosszantóbb bennük az az, hogy ők akarják eldönteni, hogy ki a magyar és ki nem.
2012. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy vagyok vele,hogyha elérik azt,hogy nem kell félnem hazafelé menet,hogy pár cigány elvágja a torkomat.Ha nem kell félni egy vaknak,hogy a kapualjban 1 cigány megverje,és kirabolja.Ha majd nem kell félnem hogy a kertemből mindent letarolnak,akkor én simán szavazok a jobbikra ha ezek eléri.Hogy náci vagy sem,onnantól engem nem érdekel.A saját hazámban,szeretnék végre nyugodtan aludni,nyugodtan élni,dolgozni.Ahogy 20 évvel ezelőtt.
2012. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is volt nagy jobbikos korszakom.

Pontosan addig tartott amíg nem láttam a teljes képet.

Mindegyik párt egyforma.

Mindegyik azt hiszi magáról hogy ők a jók, és vannak a gonosz többiek akik ellen harcolni kell. Teljesen mindegy melyik tetszik neked. Ez csak azt dönti el hogy a háború melyik oldalán leszel majd amikor elkezdődik. Én már tudom hol leszek. Nézem majd az utolsó sorból.

2012. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%

Kell egy fasisztának titulált párt, hogy a nagyok kormányon maradhassanak.

Amíg a kül- és belföldi média köpköd a Jobbikra, addig a Fidesz nem lesz náci senki szemében.


Emlékszem, hogy bégetett a kétharmad:

"a jobbiknak nincs is póóógramjaaa..."


1. Munkáért segélyt!


Lendvai bejelentette 2010 elején: Az MSZP kidolgozta a "munkáért segélyt" programját. Amit a "nácik" évek óta hangoztattak. De kevés volt a hatalmon maradáshoz.


A Fidesz véghez vitte közmunkaprogram néven.


2. Nem kéne erőltetni ezt az EU-tagságot.

Vagy csak akkor, ha nekünk is jobb lesz.


Mit csinál Orbán? Lázad és lázít, persze a maga módján.


3. Magántulajdon védelme, önvédelem jogossága.


Színtiszta cigányellenes Jobbik program :-)


Ennyi megszorítás mellett kedvezni kell a népnek és két év múlva a kampány alatt el is fog követni mindent.

2012. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!