Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok szoktak templomba...

A jobbikosok szoktak templomba járni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre elég sok jobbikos látogatja az oldalt és kiváncsi vagyok mennyire fontos nekik az hogy a jobbik keresztény pártnak vallja magát és a logójában hordja a feszületet. Szoktatok például templomba járni?

2012. márc. 16. 20:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Én jobbos vagyok, de nem Jobbikos. A válaszodra azt tudom felelni, hogy szoktam járni templomba, de ez nem azt jelenti, hogy minden vasárnap ott vagyok.
2012. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanúgy járnak, mint a többi ember.
2012. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy kollégám totál Jobbikos, és minden vasárnap ott ül a templomban.
2012. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%

nem, mi csak zs*dó kisgyerekek koponyájával focizni járunk...


Istenem, a primitívség... :-/


Nem ártana utánanézni - a mai fiatalok kb. 70-80%-a Jobbikos...

Meglepő módon (legalábbis azok számára lehet meglepő, akik nem ismerik a mindennapi magyar életet), az egyetemisták majdnem!!! mindegyike Jobbikos...

2012. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

...és akkor már annak a fogalomnak is utánanézhetsz, hogy "fiatalkori igazságérzet".


Igen van egy ilyen fogalom...


Azoknál a fiataloknál, akik még naívak, akik még hisznek az adott szóban, az emberek segítőkészségében, nem ismerik az önzőség, kegyetlenség, rosszakarat, átverés mögött megbúvó tartalmat...


Azaz pl. nem kapcsolódtak még be a politikába az alábbi szinteken: "lassan mondom, hogy O. V. is megértse: nem lesz gáz-ár-e-me-lés" v. "Európa minket irigyel" v. "kiosztunk Brüsszelnek pár kokit és sallert..."

2012. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

"az egyetemisták majdnem!!! mindegyike Jobbikos..."


:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Csak egy mini közvéleméynkutatás abból a 3 hatfős egyetemi kollégiumi szobából, amiben megfordulok, vagy épp lakom:


2 "én nem politizálok"

1 MSZP fan

1 Jobbikos

Többi fideszes.


Ismertéi körben 1 jobbikost tudnék megnevezni, többi fideszes.


Nem vagyok fideszfan és végképp nem ezalapján válogatom meg a barátaimat. Az egyetlen MSZP-s is jó haverom, ráadásul szobatársként egy levegőt szívunk. Maximum 1-1 politikai eseményt másképp ítélünk meg.


De ezalapján erősen túlzó a 70-80%.

2012. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit fura lesz amit mondok, de ugy tudnáám elmondani, hogy a jobbikos ismerőseim többsége nem jár templomba, dea templomos ismerőseim(én is járok, bár már egyre kisebb lelkesedéssel) többsége jobbikos
2012. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"az egyetemisták majdnem!!! mindegyike Jobbikos..."


Vágom, de nem ez volt a kérdés: tehát ezek az egyetemista fiatalok hogy állnak hozzá a tényhez hogy a Jobbik végülis a keresztény hátterét szeretné hangsúlyozni, járnak-e például templomba, olvasták-e a Bibliát, satöbbi.

2012. márc. 16. 21:23
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
2012. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%
21.07: vagyis ugyanúgy NEM járnak. Magyarország nem túl vallásos ország, hozzuk a nyugat-európai szintet ateizmusban.
2012. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!