Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi a véleménye a...

Szerintetek mi a véleménye a külföldnek a magyar Köztársasági elnök elnök botrányáról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 18:44
1 2 3 4
 31/34 mustafa33 ***** válasza:
Figyu lókutató, kiforgatod az én szavaimat is meg a régebbi sajátjaidat is. Ennyi. Ami M.L.Kinget illeti, én emlékszem rá, élőben. És arra is a mit a felesége mondott amikor zárolták 50 évre az FBI aktáját: "Rosz fényt vetne a hírnevére ha nyilvánosságra kerülne."
2012. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 mustafa33 ***** válasza:
71%-os, felőlem meg nyugodtan haza költözhetsz, én nem ott élek.
2012. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

egyreszt nem vagyok lokutato (az evoluciot probaltam bemutatni egy peldan keresztul, bar teny, hogy csodalatos allatok) masreszt nem kell bunkonak lenni. levazoltam a velemenyem, sajnalom, ha erre erdemi valaszt nem tudsz adni.


normalis kerdeseket tettem fel neked, amire valaszt nem kaptam. igaz ugyan, hogy mivel belehoztad a temaba mind a Noberl-dijasokat, mind Martin L. King-et, mind az amerikai oktatast, ami egy kicsit elteritette a topikot (off) - bar bevallom, bennem 'jo' partnerre talaltal ebben a beszelgetesben.


sajnalom, mert a szavaidbol kiveve bar sokkal idosebb vagy nalam, az ertelmes vitatkozas tulajdonsagat nem sikerult meg elsajatitanod. konnyu am azt ramondani, hogy ki hogy forgatja ki a masik szavait! ezt altalaban akkor hallom, amikor mar mas erveket nem tudnak felhozni az emberek, es igy 'feladjak', mivel ertelmesen, tenyszeruen mar nem tudnak hozzaszolni a temahoz. a szavaidbol azt veszem ki, hogy te sem otthon elsz. erdekes, hogy ket 'kulfoldre szakadt' ember mennyire maskent latja a magyarsagat, bar generacios kulonbsegek vannak kozottunk, teljesen nyilvanvaloan gondolkozasbeliek is akadnak.


amugy linket tudsz kuldeni, hogy ezt hol irta/mondta a felesege? tenyleg erdekelne.

2012. ápr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 mustafa33 ***** válasza:

Wall Street Journal november 9, 1990

www.liveleak.com/view?i=a0a_1221709982

www.youtube.com/all_comments?v...page=1

answers.yahoo.com/...index?qid...

2012. ápr. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!