Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is sok forgatokonyir...

Szerinted is sok forgatokonyirojelolt es katasztrofafilmrendezojelolt tobzodik ezen az oldalon? (bovebben lenn)

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy kedvenc valaszomra, a valaszado remek fantaziaval van sztem megaldva, az ilyen tehetseget kamatoztatni kell!:))Itt eppen Magyarorszag jovobeli kilatasai a tema:

"Gondolom olyan Dél-amerikai típusú lesz az ország berendezkedése, vagyis a változások "maroknyi" nyertese magas falakkal, bástyákkal, tornyokkal védett "lakóparkokban" él majd, a többség pedig mint az indiánok, tengődnek majd a bódévárosokban, önfenntartásból, vagy ahogyan tudnak.

A ma ismert "civilizáció" visszaszorul majd a falak mögé, és a többi területen, középkori viszonyok uralkodnak majd."


Nem is hangzik rosszul...egy kis bodevaros,egy kis bastyaval vedett lakopark figyel be! es ez csak egy a sok kozul.:DDD



2012. ápr. 1. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még azt sem tartom kizártnak, hogy ez a főállásuk. :)
2012. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos ezt a sztorit a" nagyok" már forgatják is:)
2012. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a hajléktalanok hol laknak? Vagy hova mennek azok,akiknek a házát elárverezik? Vagy miből élnek meg azok,akik elvesztik az állásukat?

Az idézet nagyon borúlátó,de ha így halad a gazdaság,akkor pár év múlva valóság lehet.

2012. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Szerinted en uvegbura alatt elek? En is pontosan tudom es erzekelem mi zajlik a vilagban.

A legtobb dolog pedig nem az aminek latszik.

Igy azt sem tudod, miert is tettem fel ezt a kerdest.Hidd el nem vagyok se bolond sem pedig vak.:)

2012. ápr. 1. 19:22
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt pedig egy kis "erdekesseg", hogy is mukodik a kartyavar(ez a szo mindent kifejez...), amiben "elunk"":


http://www.youtube.com/watch?v=1JE-IPKzUtY

2012. ápr. 1. 19:25
 6/11 yossarian44 ***** válasza:

Hát, én hallottam ismerősről, akinek elárverezték a házát...


Albérletbe ment...

2012. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zeronibble ***** válasza:
A tendenciák tényleg arrafelé sodornak minket, hogy se munka, se ház... Szép lassan. És semmi se utal arra, hogy nem fordítunk rajtuk legalább kis csoportokban összefogva. Remélem nem késik sokat az "elég ebből" reakció, és azt is, hogy nem marad sokáig az a tévhit, hogy "a központ" a hibás a mi helyzetünkért... Dilettánsok és rondák, és? Szerencsére annyi hatalmuk van, mint a médiának: ha nézed őket, akkor elterelik a figyelmedet az igazságról úgy, hogy szenvedélyesen, felháborodva taglald az agyrémeiket. Vegyük má' észre, az oldal mesemondói LFJ-k az országéihoz képest...
2012. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,lesznek meg durva dolgok.De azert kozepkori viszony es bastyak, igen igazandibol a bastya az, amin el kellett rohognom magam ...valahogy irrealis elkepzeles. Novekvo hajlektalansagrol mar inkabb lehet beszelni.
2012. ápr. 2. 22:02
 9/11 zeronibble ***** válasza:
Az is lehet, hogy irónia. Ha más nem, a sors megelőlegezett iróniája. :)
2012. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Valaki0702 ***** válasza:
Ha valaki értelmes választ ad azt te már tudod akkor meg minek kérdezted meg, hogy kapjál 3 pontot?
2012. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!