Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is sok forgatokonyir...

Szerinted is sok forgatokonyirojelolt es katasztrofafilmrendezojelolt tobzodik ezen az oldalon? (bovebben lenn)

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy kedvenc valaszomra, a valaszado remek fantaziaval van sztem megaldva, az ilyen tehetseget kamatoztatni kell!:))Itt eppen Magyarorszag jovobeli kilatasai a tema:

"Gondolom olyan Dél-amerikai típusú lesz az ország berendezkedése, vagyis a változások "maroknyi" nyertese magas falakkal, bástyákkal, tornyokkal védett "lakóparkokban" él majd, a többség pedig mint az indiánok, tengődnek majd a bódévárosokban, önfenntartásból, vagy ahogyan tudnak.

A ma ismert "civilizáció" visszaszorul majd a falak mögé, és a többi területen, középkori viszonyok uralkodnak majd."


Nem is hangzik rosszul...egy kis bodevaros,egy kis bastyaval vedett lakopark figyel be! es ez csak egy a sok kozul.:DDD



2012. ápr. 1. 17:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Utolso Te bizonyara magadbol indulsz ki.Te 3 ponttal boldogabb vagy? mert en nem.

Szerintem nem tartozom magyarazattal Neked, h miert teszek fel egy kerdest.

Olyanrol mar hallottal h valakinek van elkepzelese, de nem biztos benne es erveket var a meggyozodese mellett vagy ellene? menjel aludni inkabb, mint h engem akarsz kiosztani.Remenytelen probalkozas.byebye

2012. ápr. 5. 20:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!