Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégsem vagyunk következmények...

Mégsem vagyunk következmények nélküli ország?

Figyelt kérdés

Schmitt doktori címének elvétele miatt lemondásra kényszerült a Semmelweis Egyetem rektora, és valószínűleg kizárják a pártból a Schmitt lemondását szorgalmazó KDNP-st is.


Érdekes volt látni, hogy az eddig fegyelmezett pártkatonaként bólogató jobboldali értelmiség se nagyon tudja lenyelni ezt a plágiumügyet, de most úgy látszik, lenyomják a torkukon. Jöhet még megtorlás Pálinkás MTA-elnök, meg a Magyar nemzet és a heti Válasz ellen is, mert ők is SP ellen foglaltak állást? Jönnek a következmények, a hatalom visszavág!


[link]


[link]



2012. ápr. 1. 17:45
1 2 3
 1/30 Flector 67 ***** válasza:
57%
Hát igen. Ilyen lett az ország. Sok semmirekellő féreg a parlamentben. Életükben nem dolgoztak egy percet se. Ezért is hagytam ott az országot. Szégyellem, hogy magyar vagyok.
2012. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Attól hogy sok semmirekellő féreg van a parlamentben miért kéne szégyellni magadat amiért magyar vagy? sose értettem hogy a kettő az hogy függ össze...
2012. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Flector 67 ***** válasza:
49%
Azért, mert itt Németországban velük azonosítanak.
2012. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon úgy néz ki, hogy a Fidesz elindult az MSZP által kitaposott úton, lehet, hogy kicsit több idő kell majd nekik míg a megérdemelt helyükre kerülnek, de oda fognak.
2012. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%
De akkor az az ő bajuk nem a tiéd! Ezt általánosításnak hívják, elég csúnya dolog szerintem.
2012. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Flector 67 ***** válasza:
72%

Jó ebben igazad van.

Előző tévedsz. A fidesz (kisbetűvel) rég rosszabb, mint az MSZP valaha is volt.

2012. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

17:55


Elég rossz körökben mozogsz, ha téged plagi után ítélnek meg... Van elképzelésem arról is, hogy egy átlag németet mennyire érdekel a magyar belpolitika. Kb. mint engem az albán belpolitika.

2012. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Flector 67 ***** válasza:
52%
Nem nevezném a müncheni kórházat olyan rossz helynek, vagy mondjuk egy gyógyszerkutató laboratóriumot. Azért nem rossz emberek forognak ott, hidd el. És érdekli őket.
2012. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan már, ez kit ne érdekelne?

Ennél nevetségesebb és szánalmas dolgok a világon sehol nem történnek, mint itt...

2012. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
45%
Úgy vagy te magyar, ahogy Kertész Imre. :)
2012. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!