Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire hiteles egy olyan...

Mennyire hiteles egy olyan Jobbikos politikus, aki önmaga nem de a rokonságában vannak félig cigány származású emberek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 14:37
 1/8 bumbi02 ***** válasza:
100%

1. Ember nem válogathatja a rokonságot

2. Miért számít valamit is hogy a rokonai közt van félig cigány?

2012. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Annál inkább, mert ő biz nem a levegőbe beszél, a saját rokonságát fojtogatja a cigány.
2012. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Egy liberálisnak nem számítana...

De a Jobbik elég gyakori indoka emberekkel szemben hogy "lám az apja ez meg az volt úgyhogy nincs helye a politikában és ő is olyan...".

De ugye mindegyik párt a saját sarát elnézi csak a másé nem tetszik neki...

2012. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ettől lesz valaki csak igazán hiteles, mert életszerűen közel van a problémákhoz. És egyébként is nem minden cigány rossz ember.
2012. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sz1u ***** válasza:
36%
Tényleg minden rossz-, vagy hátsó gondolat nélkül, mondjatok már légyszi cigány (vagy félig cigány) jobbikost! Lehetőleg lekövethetőt!
2012. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit mondjunk Szlu ?
2012. ápr. 3. 14:35
 7/8 Sz1u ***** válasza:

Hmmm.... Azért lettem lepontozva 22:43-kor 0%-ig, mert mertem kérni egy nevet? Közszereplőre gondoltam, nem pedig magánemberre! Ezért is írtam a lekövethetőt!


Gondolom könnyebb lepontozni (pfff...mintha annyira érdekelne), mint az igazatokat alátámasztani egy névvel.

2012. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a te apád alkoholista volt de te nem vagy az annál jobban tisztellek érte. (ez most nem a kérdező apjára vonatkozik csak ugy általában...)

Tehát ha valaki félig cigány, de mégis észreveszi, hogy milyenek a cigányok azt jobban becsülöm, mint aki csak azt hajtogatja egyfolytában, hogy mocskos cigányok de valójában még soha nem is érintkezett velük.

2012. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!