Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pityinger László, mint alterna...

Pityinger László, mint alternatív köztársasági elnök, miért nem szólal meg?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de én sem a Schmitt ügyben, sem most az új elnök kijelölése kapcsán nem hallottam tőle semmit. Most akkor ez az egész milla annyi, hogy szerveznek évi két tüntetést március 15-én és okt. 23-án? Ezért kár (volt) cirkuszolni...

2012. ápr. 4. 08:36
 1/6 Treb ***** válasza:
86%

Elég sok minden elkerülte a figyelmedet. Az alternatív köztársasági elnök cím csak fricska, kritika.

Véletlenül sem célja hogy komoly legyen, az pedig végképp nem hogy nyilatkozzon, bármiben állást foglaljon.

2012. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ennyit is ér Pityinger is, meg a milla is. Egy jelentéktelen fricska.
2012. ápr. 4. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha csendben marad, amilyen sötét bunkó!
2012. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Treb ***** válasza:
55%
Nem, csak a jelek szerint ennyit vagy képes megérteni. :D
2012. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
A Hírtv-n láttam hogy volt ott olyan ember aki azt hitte hogy ez most az igazi elnökválasztás volt, szóval ezen a kérdésen meg se lepődök.EZ az egész csak egy kormányellenes cirkusz amire az egész baloldal megpróbál pofátlanul rátelepülni.Ez az egész csapatott Orbán utálat tartja össze, aztán ennyi volt srácok nem lesz ebből semmi.
2012. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az alternatív köztársasági elnök legalább akkora marhaság, mint az apostoli magyar királyság kormányzója...
2012. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!