Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem vagytok büszkek Orban...

Ti nem vagytok büszkek Orban Viktorra?

Figyelt kérdés
Most lefogtok engem cseszni meg hurrogni de en valahogy büszke vagyok a miniszterelnökünkre.Jobbikos vagyok nem Fidesz-es de nekem tök tetszik,hogy Orban Viktor az egyetlen miniszterelnök aki "kemeny" es lesz*rja az EU-t.Egesz Europa rolunk beszel,hogy milyen jo ez az Orban.
2012. ápr. 8. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
De nagyon büszke! Egyetértek veled. Tegnapelôtt éjjel az álmomban is szerepelt. :)
2012. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Inkább szégyen,hogy ilyen miniszterelnökünk van. Egész Európa ugyan ezt mondja. Csak árt a "szabadságharcával" az országnak. Az EU-t nem leszarni kell,hanem betartani a demokrácia törvényeit.
2012. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
a demokrácia törvényei csak akkor lennének értelmesek, ha nem élnének vissza vele. büszke vagyok rá amúgy.
2012. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
De! Én például szeretnék is egy orbánbőr pénztárcát, hogy mindenkinek megmutathassam.
2012. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

De! Nagyon büszke vagyok hős vezérünkre hogy szembe megy az erkölcstelen, imerpialista, hanyatló, kapitalista kizsákmányoló nyugattal! Ja, hogy ilyen jelszavaink és vezürünk már volt a történelem során aki nem volt túl sikeres? Bocs.

Vannak a tények meg van a köré épített propaganda. A tények szerint nincs mire büszkének lenni. A propaganda szerintem meg minden rendben megy és dolgos népünk győzni fog.

2012. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
68%
Egyáltalán nem!!
2012. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%

Megy Orbánka a tanácsba,

vele megy a fia-lánya,

jobbján munkás, balján paraszt,

lépte alatt zörg a haraszt.

Feje fölött békegalamb,

hangja mint a lélekharang.

2012. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát annyi biztos, hogy most híresek lettünk Európában... :PP


4-es!

Elég kérges lenne, nekem nem kéne..

2012. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is igazad van kérdező, még akkor is ha Jobbikos vagy, és csak az dereng egyedül a szemed előtt hogy Orbán nekiment az EU - nak. Az nem igaz, hogy le....ja az EU - t, csak taktikázik, hogy ne egy kis eltaposható ország legyünk továbbra is a szemükben. Szeretne elérni olyan feltételeket, amelyek az ország javát szolgálnák, és nem újabb hitelcsapda áldozatai lennénk. Félő viszont, hogy nem elég erős ehhez az ország, ráadásul az emberek jó része is ellene van, amin ebben az országban kár is volna csodálkozni, az EU is kemény szankciókat helyezett már kilátásba, valószínű hogy kénytelen lesz meghátrálni előbb vagy utóbb. Persze ki tudja, történtek már érdekes dolgok történelmünk során. Én mindenesetre kívánom hogy sikerüljön neki, mert az a magyarok érdekeit szolgálná elsősorban.
2012. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22:53, ritkán pontozok, de ez megér egy zöld kezet.
2012. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!