Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Első álamfői látogatásom...

"Első álamfői látogatásom első álomásán. Köszönettel. Schmitt Pál" Büszkék lehetünk az "álamfőnkre"? Véleményeket, kommenteket szeretnék!

Figyelt kérdés
Álamfő. Álomfő. 5 szó, 2 durva helyesírási hiba - már általános iskolában is megszólnák az efféle súlyos hibákat vétőt. Ha rajtam múlna, érettségit sem kapott volna Schmitt úr, nemhogy államfői, köztársasági elnöki kinevezést! Schmitt és most. De ne csak most, mindig vigyen magával egy helyesírási szótárat - azt javaslom, - ha nem akarja önmagát és országát még jobban lejáratni! Köszönöm.
2011. márc. 21. 21:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Stílusában olyan ez, mint Piszkos Fred levele Fülig Jimihez.
2011. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzáfűznék, hogy Schmitt elnök úr minden bizonnyal jó eséllyel pályázhatna Magyarország legbutább köztársasági elnöke címre. Összességében egy szó jut csak eszembe: SZÉGYEN!

Ráadásul ez nem is az első köztudomásra jutott durva hibája a nyelvőrködésben tetszelgő elnökünknek.

2011. márc. 21. 21:22
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos nem tudunk beleszólni abba,hogy ki legyen a köztársasági elnök,de ha bele tudnánk akkor tuti nem ő lenne.

Szerintem is szégyen,de ezeken én már nem is lepődöm meg.Egyébként azt kívánom bár csak ez lenne az egész országgyűléssel a legnagyobb baj.

2011. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Az a véleményem, hogy én is lehetnék köztársasági elnök ennyi erővel. :D

Simán jó lenne. Mindenkit szájbatalpalnánk, aki nem derék, becsületes, dolgos ember. Ki tart velem?

2011. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Kedves Ákos!


A nevedben van a válasz a kérdésedre. Ha nem érted, miért írtam úgy, ahogy, az nem az én gondom. Ne aggódj, én azért nagyjából tudok helyesen írni.

A bizonyíték a témánkra: [link]

2011. márc. 21. 21:34
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz-szavazóként is azt kell mondjam, ez óriási szégyen, és legalább egy elnézést kérő közleményt ki kéne adniuk. Ha első alkalom lenne, akkor még el is lehetne nézni, de azért ez már lassan sorozatos.
2011. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért írja egy l-lel, mert féllábú, csak gondosan titkolja. Na, most lebukott.
2011. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted van olyan ember Magyarországon, aki büszke rá?

.......

Jaj, majd elfelejtettem, hát persze, Orbán biztosan az!


Pedro

2011. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kinek a köztársasági elnöke, de, hogy nem az enyém, az biztos! :)


A baloldali érzelműek felnézhettek Göncz Árpádra, a jobboldaliaknak kedves lehetett Mádl Ferenc és Sólyom László, de Schmitt Pál mindenki számára csak szégyent jelent. Sajnos.

2011. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

Nem a helyesírásával van a legnagyobb baj, hanem az igazmondásával, a becsületességével.

Kiderült róla, hogy egy Köztörvényes Bűnöző!

2011. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!