Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győr, Budapest, Debrecen,...

Valaki0702 kérdése:

Győr, Budapest, Debrecen, Szeged vagy Miskolc fog ellőbb teljesen leromlani élet színvonalilag?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Én győri vagyok. Errefelé azért elég jól élnek az emberek, csak három városrész (Maracalváros, Adyváros, Újváros - bár Újváros kezd elég szépen kiépülni és egyre igényesebb emberek költöznek oda) van, ami színvonal alatti gettó. De a többi rész nagyon is csinos. Fejlett város, egyre csak fejléődik. Én szeretek itt élni, ha egy mós van rá, nem megyek el innen. Közel van Ausztria és Szlovákia is, tehát még ha külföldön is dolgozik valaki, simán megoldható az ingázás.
2012. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Miskolc.
2012. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Miskolc, utána Debrecen, Budapest/Szeged, Győr.
2012. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is Győri vagyok és Győrt amúgy csak viccnek írtam oda szerintem is Miskolc lesz amelyik be hall amúgy szerintem Ady városban és Marcal-városban is jól élnek.
2012. ápr. 10. 15:18
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Miskolcon van még hova romlania az életszínvonalnak???
2012. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Miskolc nagyon le van maradva a többi említett városhoz képest.Budapest is stagnál inkább de Debrecen,Szeged,Győr virágzik ez egészen biztos.
2012. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Én is Miskolcra számítok.
2012. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Én is Miskolcra tippelek,azt hallottam,hogy ott nagyon sokat romlott az életszínvonal.

Elképzelhető,hogy Budapest lesz a második vagy Debrecen.Aztán Szeged és utána Győr.

A többiről ne is beszéljünk,mert már most csődtömeg pl. Pécs,hogy egy másik megyeszékhelyeket is megemlítsek,Szekszárd meg aztán totál.

2012. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Debrecen, mint virágzó város? Debrecenben már nincs semmi...
2012. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
73%

Miskolc,Szeged,Debrecen a sorrend szerintem.

Szegeden sincs semmi munkalehetőség.

2012. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!