Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz 2010-es hatalomra...

A Fidesz 2010-es hatalomra kerülése óta, milyen adókat vetett ki és milyen "pénzbehajtási" trükköket vezetett be?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés pont ezen gondolkoztam hogy a ez a tranzakcios valami ez hanyadik,de már annyit hogy hirtelen nem is lehet összeszámolni.
2012. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Adó?? Megszámlálhatatlan,és követhetetlen az egész.

Pénzbehajtás?Már csak akkor vagy biztonságban,ha otthon maradsz és magadra húzod a takarót.Talán akkor nem kapsz pénzbírságot valami miatt.Őrület ami itt megy,komolyan mondom szégyenlem,hogy ebben az országban születtem.

2012. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rengeteget.

Amin én a legjobban felháborodtam, az a Katasztrófavédelem őrült, és aljas pénzbehajtása a virágokkal és a lábtörlőkkel.Külföldön élő barátaim kerekre nyílt szemmel hallgatták,hogy egy cserép virágba elesik a magyar tűzoltó a folyósón.Volt aki el sem akarta hinni,amíg nem mutattam meg a hírekben.

2012. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, hogy alapból alig lehet befizetni a sok számlát, erre most a megadózott pénzünkből még plusz fizessünk azért is, hogy csekket adunk fel?!Mit fognak még kitalálni?!Meddig kell még tűrni ezeket??!Tényleg szégyen, ez az ország már egy vicc!
2012. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fontos,hogy a képviselők járandóságát emelik. Vagy,hogy Schmitt a 4 lakása mellé még az államtól is kapjon egyet sok millióért.
2012. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Wiki ezt is tudja:

[link]

2012. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a szavazóikat utálom egyre jobban!

mert a fidesz nem fog leállni amíg a szavazóik nem pártolnak el tőlük semmilyen nyúzó lépésükre!

Csak ez az egy ami ráveheti őket hogy kicsit visszafogják magukat!

De ez az agymosott fideszes tömeg rengetegszer azért tüntet hogy legyen nyilvános az ügynöklista aztán azért hogy ne!!! Tiszta 1984! Aki ismeri a könyvet... Félelmetes ezt élőben látni...

2012. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem,hogy ez a sok agymosott fideszes ezt nem látja?Nem látják,hogy mi folyik itt igazából??Épp eszű felnőtt emberek ezeket az intézkedéseket normálisnak,és helyesnek tartják??Ez képtelenség.
2012. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Helyesnek tartják, amíg van miből megfizetniük.Mert köztudott, hogy a fidesz a pénzesebbeknek nyal.Hát azok tapsolnak nekik.Meg akik még nem jöttek rá, hogy a fidesz már nem a régi.

Új trükkjük, hogy idióta büntetéseket eszelnek ki, hogy abból is jöjjön a pénz.Érdekes, eddig elfértek a növények a lépcsőházakban például.

2012. ápr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a "lépcsőházasdi" őrület nyilvánvaló pénzlehúzás.Annyira átlátszó,hogy szinte fáj.
2012. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!