Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen tőkés kör pénzelte a...

Milyen tőkés kör pénzelte a Jobbik 2010-es parlamentbe jutását? A kampányát, a párttá növekedését?

Figyelt kérdés
Ha arra gondolunk, hogy a semmiből jött, tehát nem volt mögötte állami támogatás, egy kampányhoz meg több száz millióra van szükség.. Elég sok plakátot, pol-i reklámot láttam a Jobbikról is a 2010-es kampány ideje alatt. Ezért nem nehéz rájönni hogy valahonnan folyt a pénz. A többi pártnál kb. tudom. De a Jobbiknál?

2012. febr. 18. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jobbikos vagyok, de szerintem is kell hogy legyen mecenatúrának lennie, hiszen egy kampány nem 2 FT.

Persze én már annak is örülök hogy nem a nemzetközi nagytőke az, hiszen annak a törekvései ránknézve nagyon károsak és védtelenek is vagyunk velük szemben.


Van, de nem tudom, viszont én is szeretném tudni!

2012. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez a tőkés kör a dolgozó magyar emberekből, a választókból állt. Majd ha Fidesz ugyanekkora eredményeket lesz képes önerőből elérni, a zsidó tőke támogatása nélkül akkor talán még esélye is lesz kormányon maradni. Így azonban nulla.
2012. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

"Ezért nem nehéz rájönni hogy valahonnan folyt a pénz."


Így van, folyni folyt, és csak hogy tudd honnan, mi szavazók adtuk össze. És tudod miért? Mert húsz év népnyúzás és kizsákmányolás után végre jött valaki akire minden magyar ember várt évtizedeken át. Aki végre nem az elnyomást a mérhetetlen kizsákmányolást a nép ellehetetlenítését és a jogtalan haszonszerzést tartja elsődleges céljának, hanem a magyar nép felemelkedését és a szerényebb körülmények közt élők biztos megélhetéshez juttatását, valamint a stabilitás és a biztonságos élet helyreállítását Magyarországon.

2012. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a szavazók a nép adta volna össze. Kizárt. Mutass egy linket ahol a Jobbik országos adománygyűjtésbe kezdett volna. Komolyan.
2012. febr. 18. 11:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy az emberek egy pártról elhiszik, hogy senki nem pénzeli, de az összes többi mögött a nagytőke áll?
2012. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok Jobbikos de gyakorlatilag az internetről jutott be illetve hírlevelek alapján.

Nem nagyon kapott teret a Jobbik a médiában, ez köszönhető a kijelentéseinek, illetve az ellennek, hisz ha több felületet kap akkor ki tudja most hányan ülnek a parlamentbe Jobbikos színekben.

2012. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Keresgéltem:

[link]


"reklámpiac ismerői például százmilliós nagyságrendűre taksálják azt az összeget, amelyből ki tudta hozni a párt az EP választási kampányát, és korábban több politikai megfigyelő párhuzamot vont a párt külföldi kapcsolatrendszere és a finanszírozási lehetőségek között."

[link]


"Vona Gábor 2008-as kijelentése:És nem az ÁVH fog grasszálni a választás napján, hanem az Iráni Forradalmi Gárda!"

[link]

2012. febr. 18. 14:29
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
A választó polgárok.
2012. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Akármilyen hihetetlen, míg az MSZP-s plakátokat fiatalok pénzért ragasztgatták, addig a jobbikosok önként nyomtatték és saját szabadidejüket rászánva ingyen csinálták azt amit az MSZP-sek pénzért. Ez csak egy személyes példa.
2012. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mintha a média és a reklámpiac nem a "nagytőke" kezében lenne tisztelt kérdező!!! Már azt sem hiszem el amit kérdeznek, nem hogy amit állítanak! Te meg ezeket veszed alapul? Szánalmas! Ébredj fel!
2012. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!