Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy az átlag Jobbikosna...

Igaz, hogy az átlag Jobbikosnak jobban tetszenek az olyan országok ahol éppen valami katasztrófa, diktatúra vagy anarchia van, mert ott "nem kell tanulni és dolgozni" és úgy lehet élni, mint a Mad Max-ben?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan ország tetszene, ahol civilizáció van, nem lehet emberölést felfüggesztettel megúszni, hálapénzzel igazolást szerezni rokkantnyugdíjhoz, és pont hogy tanulni és dolgozni kell, nem segélyen élni meg félanalfabétán diplomához jutni.
2012. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Miért? Milyen az átlag jobbikos?

Én pl. a skandináv országokat tartom példaértékűnek és legjobb tudomásom szerint ott nem épp posztapokaliptikus körülmények uralkodnak.

2012. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Azért gondolhatod úgy, hogy a Jobbik katasztrófás,diktatúrás,anarchikus országok tetszenek mert félre érted azt amit mondanak. Azért beszélnek ezekről mert ezek ELLEN akarnak tenni..mivel ez az ország, ahol élünk ehhez hasonló dolgokoxy5at tesz. és ahogy az előttem szóló írta ( akinek teljesen igaza van) pont azt akarják elérni, hogy az emberek dolgozzanak és tanuljanak.
2012. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az első válaszolóval értek egyet.
2012. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

"Miért? Milyen az átlag jobbikos?

Én pl. a skandináv országokat tartom példaértékűnek és legjobb tudomásom szerint ott nem épp posztapokaliptikus körülmények uralkodnak."

És jobbikos vagy?És azt hiszed a Jobbik itt is egy Svédország-szerű országot csinálna?

2012. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom értelmezni a kérdést. Az "átlag jobbikos" éppen az ilyen berendezkedésű dolgok ellen van.
2012. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Valaki0702 ***** válasza:
Hát kérdező ennél nagyobb hülyeséget nem lehetett volna írni már megbocsáss ki az a hülye állat aki olyan katasztrófa övezetben akar élni mint amilyen Pakisztánban vagy akár Nyugat-Szaharában van.
2012. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a jobbikusok nem nagyon vannak oda a skandináv országokért. Bevándorlók, liberalizmus, melegek házasodási joga...ez maga a pokol lenne nekik.
2012. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sz1u ***** válasza:
0%

Én még sohasem hallottam jobbikost:


- Skandináv országokból idehívatni megfigyelőket, de Iránból már igen.

- a finnugor rokonságelméletről, de a sumér rokonságról igen.

- az EU-val való szorosabb együttműködésről, de az Eurázsiai Unióról igen.


Íme három példa a Jobbik gondolatvilágából... Fényékvekre van a Skandináv országoktól.

2012. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Átlagon felüli vagyok.
2012. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!