Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz a saját fizetéséhez...

A fidesz a saját fizetéséhez méri a büntetési tételeket? Vasárnaptól lecsukhatják gyorshajtásért..

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 23:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretem a Fideszt, de a büntetési tételek megemelésével kivételesen egyetértek! Ma is autóztam párszáz kilométert, elképesztő taplók vezetnek gátlástalanul az utakon. A szép tavasz miatt a régi 1-esen jöttem haza Mosonmagyaróvárról, 20-50 méterenként jobbra-balra keresztek, koszorúk, virágcsokrok az út mellett... igenis büntessék meg nagy, de nagyon a gyorshajtókat! Állandóan azt halljuk, hogy a szembejövő ártatlan család hal meg egy-egy idióta száguldozó kis kretén miatt. Legyen ennek vége!
2012. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én csak fele fele arányban értek vele egyet, mert a kis embert apró hibáért ha pont balszerencsés napja van megvágnak 300 rugóra az az éves keresetének kb harmada, a gazdagoknak nem jelent gondot kicsengetni, számtalan olyan van hogy számára nincs ilyen törvény.Állandóan látom hogy telefonálnak, gyorshajtanak, olyan mutatványok hogy az ember összeszarja magát, felemelhetik akár 2 milliora is a tételt azt csak az szivja meg aki tényleg probál minden szabályt betartani főleg ha a rendőr is kötekedő stb. Nem egyszer nem kétszer láttam már járkálni a rendőröket és jobb kéz telefon bal kéz cigi de nem szaléadtak utána.


Amugy meg sima pénzbehajtás nem más.A külföldieket miért nem vegzálják azok sokkal inkább szabálysértőek.Bezeg ha mi látogatunk más országba egyből kiszurják hogy magyar rendszám meg kell állitani :D

2012. ápr. 16. 00:25
 3/19 A kérdező kommentje:
A mult héten pont az egyik benzinkutra mentem, jött szembe egy kocsi majdnem nekem jött, mert asofőr lefelé hajolva vezetett, sms t irt vagy mi a k. anyja nem tudom vagy számot tárcsázott nem tudom, de a mellete ülő se lökdöste hogy ember nekimész, ne játsz a telefonnal.Mikr felnézett és jobb kézzel megfogta kormányt ott volt a kezébe a telefon ugyhogy azzal szórakozott.
2012. ápr. 16. 00:34
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem így van. Apró hibáért nem büntetnek 300.000,- forintra most sem.
2012. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kanyarokat levágják, záróvonall felezővonal figyelmen kivül hagyása, száguldás, szabálytalan előzés ezek állandóak az utakon táblák figyelmen kivül hagyása elsőbbségadás mulasztása részegen vezetés, és a baleseteknek jelentős hányadát ezek okozzák.A hiperszuper utakról ne is beszéljünk, ezeken a helyeken alap az ut közepén haladás.
2012. ápr. 16. 00:41
 6/19 A kérdező kommentje:

ma 00:37


Nem kell 300 ra, elég egy havi fizetés is vagy 20-30 ezer forint.Meg ezt ugy találták most ki hogy a helyszinen ennyi utólag mégtöbb.Én se járok 20 ezer forintokkal.Mert nincs.

2012. ápr. 16. 00:44
 7/19 A kérdező kommentje:
Ami még furcsa, hogy pont azok hozzák be ezt a sulyosítást akiknek a luxuskocsijai fel vannak szerelve a legtuttibb lézerblokkolóval, közpénzből, de ez már a nagy humor kategoria.
2012. ápr. 16. 00:51
 8/19 A kérdező kommentje:
Az is érdekel például hogy hogy lehet rendszámtábla nélkül járni(nem egyszer nem kétszer láttam már rendszám nélküli autot), vagy fél lámpával, hogy lehet hogy még mindig van külföldi rendszámos magyar tulaj és egyéb furcsaságok.
2012. ápr. 16. 00:57
 9/19 anonim ***** válasza:

"Állandóan azt halljuk, hogy a szembejövő ártatlan család hal meg egy-egy idióta száguldozó kis kretén miatt. Legyen ennek vége!"


És szerinted ettől vége lesz? Irigylem a naivitásod. :)

2012. ápr. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Vasárnaptól lecsukhatják gyorshajtásért.."


Mi a nehéz a közlekedési szabályok betartásában? Talán maga Orbán Viktor tart fegyvert a fejedhez, hogy hajts gyorsan? Mert énmellettem nem ül senki, aki kényszerít rá. Nem mondhatom, hogy sose mentem még a megengedett fölött, csak épp eszem is van hozzá. Ezt elég kevesen mondhatják el magukról.

2012. ápr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!