Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-ben megválasztanátok...

2014-ben megválasztanátok újra a fideszt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 10:18
1 2 3
 1/27 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
ezelőtt sem választottam
2012. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%

Én ugy vagyok ezzel meg bármivel semmit sem szabad félbehagyni.

Kíváncsi vagyok mi lessz 10 év mulva talán újra királyságleszünk...

Régen vagy 50 évig komcsik voltak most legyen egy kis Viktor király 50 évre

2012. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%
igen meg.Kiváló munkát végeznek most is.2014-ben meg már jobb lesz a helyzet és oda a Fidesz kel majd.
2012. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%

Összességében 70-80 %ban egyetértek a a Fidesz politikájával. Sokkal többet csináltak, mint a Gyurcsány vagy a Bajnai kormány együttvéve. Remélem az ország gazdasága és társadalma - a meghozott döntések hatására - elindul pozitív irányba.


Megszavaznám újra őket.

2012. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Én ezek előtt sem a fideszre szavaztam, aztán sem fogok.
2012. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

Én a Viktor hívőktől kérdeznék: Abból amit ígért, szinte semmi nem lett. Na jó, adókat ígért, azokat ki is veti rendesen... Az ország egyre csak lefelé halad, és ezután megint megválasztanátok? Miért gondoljátok h 2 év múlva pozitív lesz a hatás?

Mielőtt leanyáznátok, hozzáteszem, h nem vagy se MSZP-s se másmilyen. Mind1ik pártot ugyanannyira tartom, mind1ik lop, csal hazudik. Nem szoktam szavazni sem járni, mivel egyiket sem tartom annyira, h rátegyem a voksom. Szal ne mondjátok h mszp-s vok, mert nem:) Csak egy kérdés..

2012. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
*vagyok
2012. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

ma 10:38

Elég buta felfogásod van, hogy nem jársz el szavazni.


Az egypárt rendszerben az volt a baj, hogy minden jelölt ugyanannak a szarnak a jelöltje volt és egyformán csapni valók voltak. Én akkor nem jártam el szavazni. De most úgy érzem, hogy változtathatok Magyarország jövőjén és ezért olyan pártra szavazok, akikben megvan a változtatás iránti igény.


Egyszer az a baj, hogy nincsenek szabad választások, egyszer pedig az a baj, hogy nem megyünk el szavazni. Bürge nép az ilyen.


A FIDESZ áll még mindig a legközelebb, hogy megnyerje a 2014es választásokat, hozzá teszem joggal. Én rájuk fogok szavazni.

2012. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%

79%-es Sztem az összes Viktor hívő tudja a királyunk nem teljesítette igéretét:(

De akkor most mi legyen kire szavazunk egyik párt sem hozza majd el a kánaánt már mindegyik leszerepelt.

Mindenesetre az állandó tesze tosza ságnak nincs értelme hogy egyszer ez kormányozon majd a teljesen ellentéte.


Abban midenképp reménykedek hogy a mindenkori éppen aktuális vezetés pártól fügetlenül nem akarja a nemzet vesztét hisz elvileg ő is magyar ember egy vezető.

De ha ez kevés és az önös érdekek erősebbek lesznek akkor vesszen a magyar nép és pusztuljunk.

Hisz minden népnek olyan vezetője van amilyet megérdemel.


De ez nem ilyen egyszerű mint az előzőekben kiderült.

Tudnunk kéne mekkora a mozgástere az aktuális kormánynak

és persze mi a valós cél államcsőd elkerülés vagy a ideiglenes jóléti társadalom.

2012. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%

Az adósságcsapdából csak a fidesz húzza ki országunkat!


++++++

2012. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!