Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így kellene leváltani a...

Így kellene leváltani a fidesz/mszp párost, hm? Szerintem megfontolandó. és nem lehetetlen.

Figyelt kérdés

Az LMP-nek össze kellene szednie magát, hogy legalább a fővárosból minél több embert megfogjon. 15%-re kellene két év alatt. Ők elég naív felfogást követnek, mint a pestiek általában, szerintem nem lehetetlen, csak fel kellene hívni a figyemet jobban magukra.


A jobbik meg ugye a vidék pártja, Ők fel fognak menni 35-re is, csak kicsit lassan, mert minden média Vitya kezében van.


Szóval ketten együtt, ha egy picit is többséget szereznének, leválthatnák a kommunista mocskokat. Szerintem jól meg is férhtenének egymás mellett, csak engdeni kell, kompromisszumok, de jó lehetne együtt egy elég határozott és egy elég laza párt.


2012. ápr. 17. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

80, te szerencsétlen.

Az lmp az hogy a bús k*rva isten nyilába adott volna el bármit is?

2012. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék kedves kérdező a leírt elképzelésednek. Végre két olyan párt aki megmutathatja mit tud. Szerintem kell a kicsiknek is lehetőséget adni. Nem vagyok radikális, de nekem egyébként a Jobbik egy szimpatikus párt. Jó lenne helyére tenni a dolgokat minden szinten.
2012. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Vree ***** válasza:
50%

#10 demonstrálja hol él egy Fidesz szavazó agya :P


Amúgy minden szavazótábornak megvannak a bigottságai, de a Fideszesek -konrétan- őrültek. xD Nem felejtem el, hogy magyarázta el nekem nem mondom melyik újság szerkesztője, hogy milyen Amerikából hozatott, levegőre elpárolgó mikrochipekkel szerezte meg az MSZP a 2006-os választást. xD


Egyébként nekem kimondottan tetszik ez a "vidék pártja" és "pestiek pártja" felosztás amit a kérdező mondott. Csak sajnos mindkét kis pártnak még sokat kell érnie addig.

2012. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nem azért mer komcsi vagyok de a náci uralom jobb lesz?:D amúgy szarom le az egész parlamentet
2012. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13 Négy év alatt mennyit fejlődik a technika! Én hasonlót a 2002-es választásokról hallottam egy előadáson! :D Az a chip azonban bénább volt, mert az izraeli gyártmányú volt. Csak az nem ment sehogy a fejembe, hogy akkor a közbeszerzés a Fidesz kezében volt, és miért izraeliektől rendelt bármit is.

Ja és olyasmit is hallottam, hogy a Móri mészárlás (Isten nyugosztalja az áldozatokat!) az MSZP titkos szolgálatának a műve, hogy a választási csalásokról eltereljék a figyelmet! :D ESKÜSZÖM, hogy ezeket hallottam egy előadáson! (Szegény előadó még sohasem volt szavazatszámláló, akkor nem állított volna ilyen marhaságot. Akkor azt mondta, hogy minden szavazatszámlálót hipnotizáltak stb., hogy csaljanak!)


Nem mondasz olyan nagy marhaságot, mint az elsőre tűnik. Az LMP felvetette már a "perverz koalíciót" ami egy pár hetes kormányzásra terveznek, hogy a tákolmányból ismét alkotmány legyen, de csakis az összes ellenzéki párttal együtt lehetséges ez. utána meg új választást. Azonban egyik párt sem szívesen működne nagyon együtt a másikkal, és a szimpatizánsaik se nagyon szavaznának másokra. (Aligha elképzelhető, hogy egy mszp-s egy jobbikos képviselőre szavazzon, így el se megy, még ha különben megrögzött szavazó lenne akkor sem.)

A Jobbik nem tiszteli az LMP által fontosnak tartott emberi jogok védelmét, míg az LMP a Jobbik által értékesnek tartott cigányozást, zsidózást, bvzizás nem komálja. A programokban is vannak alapvető eltérések, de egyetértések is. Azonban tudni kell, hogy az LMP sokkal többre tartja a demokráciát, mint egy vállaltan diktatúrára törekvő pártot támogasson.

2012. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!