Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik volt a...

Szerintetek melyik volt a jobb élet?

Figyelt kérdés

Mikor pár éve az MSZP vezette az országot, vagy most Orbán idejében? És egy kis megindokolást is kérnék szépen.



15/F


2012. ápr. 19. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez nem politikafüggő. Én 2003 óta folyamatosan jobban élek évről-évre, azalatt pedig több kormány is volt már az ország élén.
2012. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Egyeske, akkor te ritka szerencsés vagy. Ugyanolyan szar volt mindkét kormány alatt.
2012. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
én lassan már a középkort is visszasírom... egymásra licitálva terhelnek minket egyre jobban.
2012. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Amióta dolgozok (2001), azóta ha lassan is, de haladok előre, egyre jobb. Oké, jó a munkahelyem, szerencsére nem egy robotképző, persze nem is úgy megyek be dolgozni, hogy nagy anyázások közepette valahogy eltelik a 8 óra, hanem azalatt tényleg rendesen dologozok, nem utálom és nem szapulom a főnökeimet, de nem is nyalok se**et. Ők meg vannak elégedve velem, és így én is velük. Persze aki eleve a hátsójával áll a munkához, annak a főnöke is azt fogja mutatni arc helyett (így készülnek a se**fejek).
2012. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Én soha eddig nem éltem ilyen rosszul, mint az elmúlt 2 évben!!!... :-[[


És nem csak anyagilag, hanem lelkileg is teljesen kikészít, hogy Orbán minden egyes nap kitalál valami sokkolót (új törvény, új elképzelés, átszervezés, Áfa-emelés, stb.) amitől már tele az összes hócipőm!...


Eddig a Bajnai-kormány 1 éve alatt volt a legnyugisabb az életem...

2012. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nagyon egyénfüggő. Én néhány évvel ezelőtt megkaptam egy olyan állást, amivel már mindegy, mennyivel emelik a kenyér vagy a benzin árát, az életminőségemet nem rontja, a nettó keresetem 25%-át fordítom tényleges megélhetésre.

De az életminőség úgy általában nemcsak a kormánytól függ. Az élelmiszerek és az üzemanyag világpiaci ára a magyar politikától függetlenül is növekszik és ez az alacsony keresetűeknek egyre nehezebb helyzetet teremt.

Utóbbiak jobban ki vannak téve az adópolitika folyamatos változtatásainak is.

2012. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%

"Eddig a Bajnai-kormány 1 éve alatt volt a legnyugisabb az életem..."


a legnagyobb megszorítások alatt? ezt hogy csináltad?

2012. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem politika függő, ha valaki pl megkapja álmai munkaszerződését egy cégnél amikor a kormány pl áfát emel annak jobb lesz az élete. Aki rosszul keres az nehezen él meg bármilyen kormány alatt.
2012. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez a lecsúszás pártoktól már független, akkora az arányok eltolódása az eltartók és eltartottak között, hogy csak fékezni lehet a lejtőn, megállni esetleg, de visszakapaszkodni szinte lehetetlen.

Persze kevés az interneten elégedetlen és velem egyetértő embert találni - mivel aki a kilátástalanságba aprópénzért szüli a gyerekeket, annak ez idegen közeg - de a helyzet nyilván csak rosszabbodik egyaránt az eltartó és az eltartott számára is.

2012. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Úgyanolyan sz@r volt mindkettő, bár az MSZP annyira megnyugtatóan tudott hazudni, hogy simán beszedtem, ezért nyugodtabban is aludtam.Tudod:"boldogok a tudatlanok..."

Most ez a Viki féle szabadságharc teljesen kikészít, mivel már a gyerekre fordított összegen is kurtítanom kell, a tranzakciós adó .......Na jó inkább itt a válaszom vége:-(

2012. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!