Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok érdemes külföldr...

Progression kérdése:

Mit gondoltok érdemes külföldre menekülni (költözni) az Orbán-diktatúra elől vagy vége lesz egyszer?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 10:06
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
24%

Magyarország=nyomorország


Külföld=biztonságos minőségi élet

2012. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
77%

Egyszer tuti vége lesz, hisz ő sem örökéletű.

Szerintem ha fiatal vagy, akkor érdemes menni. Nem számít disszidálásnak (még), ergo akkor jössz haza, amikor akarsz.

2012. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
80%

A rákosi korszak is véget ért, az orbáni diktatúrának még van legfeljebb 2 éve vissza. Türelem...

Addig meg inkább a külföldi jólét, mint a belföldi nyomor és bizonytalanság.

2012. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem csomagolhatsz!Ha 14 től nem VIKI lesz akkor, lehet megint azt a fullhibbant Gyurcsányt válassza meg megint a fullhibbant többség.Amig ezek váltogatják egymást, jobb ha elköltözöl jó messzire.
2012. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
28%
Ha ezt ami most van diktatúrának nevezel, akkor inkább költözz, mert sosem fogod itt jól érezni magad, itt az összes kormány sz.rik mindig az ellenzékre.
2012. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 yossarian44 ***** válasza:
40%

Úristen, fuss, menekülj!


Én tavalyig halogattam a külföldre távozást, aztán amikor már három hónapja kint voltam, vertem a fejem a falba, hogy hogy lehettem akkora hülye, hogy eddig vártam.

2012. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
28%

Mindenképp!


Aki annyira kretén, hogy teljesen komolyan azt képzeli, ami itt van, az diktatúra, máris csomagoljon. Egy hülyével kevesebb lesz.

2012. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 yossarian44 ***** válasza:
70%

"Aki annyira kretén, hogy teljesen komolyan azt képzeli, ami itt van, az diktatúra, máris csomagoljon. Egy hülyével kevesebb lesz."


Ja, ilyet mondtak már páran. Aztán észre se vették, és már szögesdrót mögül osztották az észt a "hülyéknek", akik ötször annyit kerestek.

2012. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
77%
Mehetsz külföldre, ebből is látszik hogy nincs diktatúra. Vagy mégis ezt mire alapozod? Ki korlátoz és miben? Szabadon véleményt nyílváníthatsz, szabadon gyakorolhatod a vallásodat, olvashatsz többféle beállítottságú újságot, Ha neked a mai állapotok egy diktatúra, akkor mindegy hogy hova költözöl, mert sehol nem fogod magad jól érezni. Az, hogy Magyarországon sz*r a megélhetés, ez igaz, de hogy diktatúra lenne, az messze nem igaz.
2012. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
15%
A diktatúra kif. tényleg hülyeség. Mi az úticél?
2012. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!