Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nem fordul fel a...

Nektek nem fordul fel a gyomrotok ettől?


2012. ápr. 26. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
De hiszen nekik jár a törvényen kívüliség, segély és eltartottság, nem tudtad?
2012. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Nme pártolom a cigányokat,de Juhász Oszkár nem való polgármesternek!
2012. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha én polgármester lennék ott, nem ragaszkodnék semennyire hozzájuk.Fletoval élve: el lehet menni.
2012. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
A fenenagy szegénységben simán ott szívják a cigit a majmok. Persze ételre nincs pénz, gyorsan adjunk nekik segélyt.
2012. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én csak azt a kérdést akarom feltenni, hogy ilyenkor a libsik meg ilyen olyan jogvédő kutyafa*za stb.. mit gondolnak? Ha ilyet látnak ezek után is védik ezeket? Egyszerűen nem tudom megérteni...
2012. ápr. 26. 21:27
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Az általad jelölt csoportok tagjai rafkós,mindenáron,fizikai erőkifejtés nélkül érvényesülni akaró emberek gyűjtőhelye,jól tudják,mikor miben van pénz.A szájtépés(mások kárára) sose annyira fárasztó,mint kukoricát kapálni például.Egyébként azt üzenem nekik,hogy fogadjanak örökbe egy párat,mindjárt más lesz testközelből "szeretni" őket.Kisebbségek támogassák egymást,ugye.Csak a szájuk irtó nagy,mindkettőnek,de az nagyon,egyébként pedig a hasonló a hasonlónak örül.
2012. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

"A fenenagy szegénységben simán ott szívják a cigit a majmok."


A fenenagy übermagyarok meg a libsi mcdonaltsban vedelik a gonosz imperialisták által készített kólát.

2012. ápr. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem minden ciggertől felfordul.
2012. ápr. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A "libsi jogvédők" ezzel vannak most elfoglalva, így nem érnek rá holmi hátrányos helyzetűekkel foglalkozni:


[link]

2012. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a kékinges "borzalom" egyáltalán csoda,hogy feltudta olvasni a szöveget.
2012. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!