Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Weixl-Várhegyi László:Lakosságyérítés állami segédlettel.

Figyelt kérdés
Nagyon sok ember rákos lesz az országban.....Anyukám februárban halt meg rákban.Én méregtelenítem a szervezetem,búzacsírát eszem!

#Népirtás...
2012. ápr. 28. 08:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illyés Gyula idézet:Egy nemzet,mely több embert tesz koporsóba,mint bölcsőbe,megölte önmagát....
2012. ápr. 28. 08:42
 2/13 escrogar ***** válasza:
69%

Hát hajrá, igaz az orvostudomány nem ismeri a méregtelenítés szót, de csináld csak, és nyugtasd meg magad.


Ajánlom Pokol Béla Globális uralmi rend című könyvét, ez az ember jól kijönne vele.

2012. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

A búzacsíra nem véd a rák ellen,és nem is méregtelenít. Ezt csak elhitetik veled.

A rák oka nagyon sok minden lehet. A levegő,az ételekben levő adalékok, a tápszerek,az ízesítők stb.

Mindentől nem, tudod megvédeni a szervezeted.

2012. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez az ember egy kókler. Vannak olyan emberek akik vevők az agymosó összeesküvés-elméleteire.
2012. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez valami Monár F Árpád 2.?
2012. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A levelekből ítélve,elég szomorú,hogy Magyarországon ilyen sok a tájékozatlan ember.Nem véletlen,hogy itt tart az országunk....Én állandóan tanulok.A tudás hatalom.A búzacsíra méregtelenít!Sosem vagyok beteg!Intelligens ember a másikat nem sérti meg....
2012. ápr. 28. 09:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Kérlek,hogy olvassátok el! Susan George:A luganoi tanulmány.Tanulságos...Aki elolvasta megért engem.
2012. ápr. 28. 10:10
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Kétségbe vonom a tanultságodat.
2012. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező mire számítottál ennyi agymosott birkától...


Egyáltalán végignézte valaki a videót? Ha valaki elkezd kutatni a dolgok után rájöhet hogy át vagyunk verve, persze ti lusták vagytok, menjetek a tacskóba vásárolni azt tömjétek magatokba aztán dögöljetek nyugodtan bele.Én vigyázok az egészségemre.


Évek óta desztillált vízet iszok és csakis patika sót fogyasztok, parlagfűvet is fogyasztok, és bátran állíthatom sokkal egészségesebb vagyok mint valaha.

2012. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

"Évek óta desztillált vízet iszok és csakis patika sót fogyasztok, parlagfűvet is fogyasztok, és bátran állíthatom sokkal egészségesebb vagyok mint valaha."


elárulok neked pár dolgot :)


a desztillált víz nem ajánlott fogyasztásra, mivel nem tartalmaz elég ásványi anyagot.

a desztillált vizet manapság olyan helyeken használják leginkább, mint pl Afrika egyes országai, ahol nincs elég ivóvíz és a tengervízből kell ihatót "varázsolni". nem csak, hogy nem tartalmaz elég ásványi anyagot, amire a szervezetednek szüksége lenne, de betegségeket is okozhat. a desztillált víz ivását komolyan csak a hülyék javasolják (elnézést kérek a kifejezésért), mivel nincs meg benne a kellő mennyiségű Ca2+, Mg2+ és Na2+. emellett a keméy vizet fogyasztóknál (tehát amiben megvannak a fent említett ásványi anyagok) tudományosan bizonyított, hogy csökkenti a szív-és érrendszerbeli megbetegedések köckzatát, valamint a fluoride, ami a fogacskáidat erősíti hiányzik, ezért sok-sok esetben el kezd szó szerint rohadni a fogad.


egyik jelenleg vezető tudományos társaság sem ajánlja a desztillált víz fogyasztását, akármennyire is akarod bizonygatni, hogy ez hasznos.


a patikai só: egy nagy hülyeség.

ha megnézed, mi van ráírva egy sima só-doboz oldalára, ott van kristály tisztán: NaCl. tudom, hogy sokan divatból veszik ezt a "klór mentes sót" és hasonlókat, de mivel a só maga NaCl, ezért klór nélkül Na+-t vennél (vagy Na fémet), ami meg ugye önmagában nemigen ehető. ébredjünk fel, olvassunk el egy-két kémia könyvet, mielőtt bedőlnénk a hülyeségeknek!


parlagfű fogyasztás: ha neked jól esik, hát hajrá. de hogy ettől sokkal egészségesebb nem leszel, az is biztos.


remélem sikerült a tévhiteket eloszlatnom..

2012. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!