Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te választanál meg olyan...

Te választanál meg olyan képviselőt aki meleg és ettől függetlenül szimpatizálnál a politikai programjával?

Figyelt kérdés
Pl. ott van Berlin polgármestere, nyilván nem a melegsége miatt választották meg, viszont akadályt jelenthetett számára, ti hogy látjátok?

2012. ápr. 29. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Mivel egy politikus szexuális élete is magánügy (jó esetben), és nem befolyásolja a politikai törekvéseit (jó esetben), ezért igen, megválasztanám.
2012. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nem teszi a kirakatba, nekem mindegy kivel alszik. De azt nem bírom akinek minden második mondatába bele van szőve és nekem valamiért speciálisan kéne kezelnem ezért.
2012. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerű ember vagyok.

A politikust a politikai programjáért, az eddig tanúsított hozzáállásáért, és a szakértelméért választom meg. Annyit várok el tőle, hogy jó politikus legyen.


Nem érdekel, kivel hol és mikor.

2012. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Számomra az a kérdés, hogy egyáltalán miért kell ezt bárkinek is tudnia? Mármint hogy meleg.

Ha pl. valaki korbáccsal és bilinccsel szereti, az legyen az ő dolga, nem érdekel. Ha ezt nem hangoztatja, addig OK. De ha "kámingáutol", az nálam fekete pont, mert valószínű hogy a pozitív diszkriminációra játszik.

2012. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
itt nem a melegség reklámozásáról van szó, hanem arról csupán, hogy tudod róla, nem azért mondja el, mert "reklámozni" akarja, csupán nem akar hazudni, és elébe akar menni az olyan kérdéseknek, hogy, h h nincs barátnőd, vagy iesmi...
2012. ápr. 29. 09:46
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ezzel a magyarok legnagyobb részének nincs gondja. Vannak meleg barátaim,normálisan élnek, öltöznek,viselkednek. Mindenki tudja róluk,hogy együtt élnek, de soha semmi gondjuk ebbőlnem volt sehol. (amikor vidéken dolgoztak kisvárosban akkor sem.)

De ők mesélik,hogy vannak akik naponta voltogatják a partnerük, teljesen femininek, sőt "b.zisak" azoknak rengeteg gondjuk van.Még ők se szertik ezeket a melegeket, sőt az olyan helveket is elkerülik, ahol ezekkel találkozhatnak.

Tehát én azt mondom, magát a tényt a magyarok nagy része simán el tudjka fogadni. A magamutogatást, a napi állandó partnervadászatot és a lila tangában seggrázást nem.

2012. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Senkit nem érdekel a szexuális orientációja.Az a lényeg hogy jól végezze a dolgát.

Igen megszavaznám ha normális lenne.

2012. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem pedig a magyarok többségének gondja van vele. Én legalábbis így tapasztalom. Főleg a férfiak gyűlölik a homoszexuálisokat.
2012. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy vagyok a homoszexualitással, hogy amíg engem nem próbál inzultálni, illetve nem próbál "hittérítő" módjára tukmálni másra a szexuális nézeteit, addig engem nem zavar.

Gyakorlatilag az, hogy otthon kivel és hol mit csinál alapvetően az ő magánügye.

Tehát ha nem kezdené ezt reklámozni, vagy épp felvonulni (lásd: homofelvonulás) akkor nem érdekelne a dolog, és szavaznék rá, ha a programja számomra megfelelő.

2012. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Minden további nélkül.


HA:


- homoszexualitását nem politikai előnyszerzésre kívánja fordítani

- teljesen mellőzi nyilvános megnyilvánulásaiban a homoszexualitásának tényét (kivéve, ha emiattért támadást kell elhárítania, de ekkor sem állíthatja be magát "meghurcolt áldozatnak", hanem kb. annyit mond, hogy ehhez senkinek semmi köze)

- nem vesz részt és nem támogat közmegbotránkozást okozó eseményeken/-eket, határolódjon el ezektől

- a homoszexualitás elfogadását elősegítő tevékenységét korlátozza olyan fórumokra, amelyekre nem igaz az előző kitétel.

2012. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!