Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak tényleg a...

Magyarországnak tényleg a '80-as évek voltak a fénykora?

Figyelt kérdés
Merthogy már lazult a szocializmus, biztos megélhetés volt, alacsony munkanélküliség, egyre nyugatiasabb kultúra, nagyobb termékbőség, stb.
2012. ápr. 30. 17:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%
Különben meg igazad van! Egy volt rendőr vagyok aki a múltrendszerben és a maiban is szolgáltam és a nyugdíjam közel 300 ezer és kit érdekelnek a fiatalok emelje meg a fidesz a nyugdíjkorhatárt 90 évre had szívjanak a mostaniak és te is azt mondod majd idősebb fejjel a fiataloknak ez a fidesz rendszer ez igen ez szuper volt miközben a nyugdíjad s..rt sem ér vagy meg sem éred.
2012. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%

07:31


"23:29 Hid el nekem ez a s..zar vadkapitalizmus is megfog bukni "


Hogy eltaláltam, hogy vén komcsi vagy. Így legyen szerencsém a lottón is.


Örülj, hogy a nyugdíjadat egyelőre nem vonták meg. Ezt köszönd meg naponta a sorsnak, a komcsi hazugságok ismételgetése helyett.

2012. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
38%
Köszönöm is a sorsnak, hogy ezt a kort megértem most töltöttem be a 78-at és elég jó bőrben vagyok, nem dolgoztam agyon magam mint ti fogjátok és nem ettem annyi ideget, szép a nyugdíjam és hideg sört iszogatok egy öreg fa alatt a hűvösön, miközben azon tűnődöm, hogy ezek a fiatalok, hogy megfogják szívják ha megélik ezt a kort és még akkor is istenítik a fideszt, járókerettel a kezükben.
2012. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!