Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik-szimpatizánsok! Mivel...

Jobbik-szimpatizánsok! Mivel magyarázzátok, hogy Morvai Krisztina Baló György felesége, aki nem éppen jobboldali?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, egy házasságban nem lehet ekkora különbség a két fél nézeteit illetően.
2009. jún. 23. 09:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ez nekem is feltűnt, abban a vonatkozásban, hogy hogy tudott egy ilyen földönkívülinek gyereket szülni, mint a Baló. Amúgy már évek óta nem élnek együtt, csak a gyerekek miatt nem váltak még el.
2009. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
én meg azt gondolom, ha két ember szerelmes és megvan a kellő intelligenciájuk, akkor ezt a két dolgot külön tudják választani. Sosem értettem azokat az embereket, akik hagyják, hogy a politika közéjük álljon. Én emelem a kalapom előttük, hogy ezt meg tudják így oldani, és hogy a szerelem erőssebb, mint ez a hülye politika.
2009. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Morvai sem az, csak máshol nem lehetett volna ő az előtérben...
2009. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

Ezt miért kellene magyarázni?

Ostoba a kérdésed. Az ember nem politikai nézet szerint választ párt magának. Vagy te igen, kedves kérdező? Mert ha igen akkor extrém módon be van szűkülve az agyad. Valszeg sok volt a napkelte a mokka, meg a győzike show.

Először azért tájékozódj, mielőtt ostobaságokat kérdezel. Jóideje nem élnek együtt életvitel-szerűen.

Nem is gondoltam volna, hogy van valaki akit 2009-ben ez foglalkoztat...nézz végig az országon...

Pfff szánni való bolond...

2009. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
Morvai is ex MSZP-s, csak ott nem tudott érvényesülni...
2009. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a politikának semmi köze egy házassághoz. És ha esetleg meg is romlik kettőjük között a kapcsolat, biztos vagyok benne, hogy az nem a politika miatt történik.

Nekem csak annyiban számít a politika párválasztási szempontból, hogy politikussal nem kezdek. :-) De ha a párom egy másik párt szimpatizánsa lenne, és el tudjuk fogadni egymás ilyen irányú döntését (hiszen ha lehülyéz, akkor nincs értelme a párkapcsolatnak), akkor probléma nincs.

2009. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!Miért a jobbik-szimpatizánsoknak kellene megmagyarázni,hogy a Morvai + a Baló házasok?!!

Egyébként valóban nem élnek közös háztartásban,ráadásul Baló György mereven elzárkózik felesége politikai hozzáállásától.

Sajnos a politikai csatározások,rendszeres pocskondiázások hozzájárultak sok-sok családi ellentét kialakulásához.Testvérek,rokonok vitatkoznak,utálják egymást.Szerintetek rendben van ez így?

2009. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Évek óta ágytól-asztaltól elváltan élnek. Gyakorlatilag papíron házasok. De ha este összebújnának, attól mi változna?
2009. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
Már több éve külön élnek,csak papíron házasok,semmi közük már egymáshoz.(Ezt a kérdést is csak egy elvakult Orbánista tehette fel.)De azért megkérdezném hogy a Fidesz hogy lehet jobboldali,amikor még 1990-ben kivonultak a parlamentből tiltakozva az ellen hogy a parlament meg mert emlékezni Trianon 70. évfordulójáról.Vagy hogy lehet keresztény, amikor ők tiltakoztak a legjobban,90-ben az egyházak állami kárpotlása ellen.Hát igen,a Fidesz 92-ig balliberális kis párt volt.92 után a jobboldali MDF elveszítette a szavazótáborát és valakinek fel kellett karolni a jobboldali szavazókat-hát a Fidesz gyorsan csinált egy 180 fokos politikai fordulatot-és jobboldali lett.A Fidesz nem jobboldali hanem köpönyegforgató.És ahogy Orbán is mondta,A szélsőségesen cionista izraeli Likud párt testvérpártja.Ennyit a Fideszről mint jobboldalról.Az igazi jobboldali elveket ma Magyarországon csak a Jobbik képviseli.Én rájuk szavaztam és fogok is,nem pedig egy köpönyegforgató Orsós cigányra.ÉLJEN A JOBBIK!!!SZEBB JÖVŐT!!!
2009. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Én szélső jobboldali vagyok, és vannak bal oldali barátaim, a lényeg annyi hogy nem ez nálunk a téma.
2009. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!