Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézz rájuk! Mi jut először az...

Nézz rájuk! Mi jut először az eszedbe?

Figyelt kérdés

Ők DK szimpatizánsok ..


[link]


[link]


2012. máj. 2. 08:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
megrémít és elborzaszt. Ha GyF kisbabát áldozna fel nyilvánosan, arra is tapsolnának. Ő a DK Németh Sándora.
2012. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Mi jutott először eszembe? Ahogy néztem az arcokat: vajon tudatában vannak annak, amit csinálnak, vagy esetleg szellemileg nem kerek, esetleg átmosták az agyukat? Nem tudom, de valahol azon a részen van valami probléma náluk.
2012. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Shai-Hulud ***** válasza:
75%

Most nem azért a két fillérért, de ugyanilyen arcokat találsz egy Fidesz-rendezvényen is...


Talán nem bírod az idős embereket? Vagy azzal van bajod, hogy saját véleményük van? Vagy csak azzal, hogy az esetleg nem egyezik a tiéddel?


Ha ránézel édesanyádra, az is "megrémiszt és elborzaszt"?


Mindegyik oldalon vannak olyanok, akik fanatikusan az adott oldal hívei, és semmi nem tántorítja el őket onnan. Elég csak a mostani kormány gazdasági ámokfutására ("nem ortodox gazdaságpolitika") tekinteni. Sok-sok milliárdot szórtak szerteszét a szélben, a gazdaság helyzete mégsem javul... És sokak szerint még ennek is Gyurcsány az oka.


Le kellene venni a szemellenzőt MINDKÉT OLDALON, és végre tudomásul venni, hogy egy intézkedés, egy szabályozó, vagy egy törvény NEM ATTÓL lesz jó vagy rossz, hogy azt melyik oldalon alkották meg. Jó lenne, ha NEM politikai szempontok, hanem a gazdaság tényleges érdekei szerint kormányoznának végre.


És ez természetesen NEM CSAK a mostani kormányzásra vonatkozik, hanem MINDEGYIKRE.

2012. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
Baseball ütő. Ez volt az első dolog, ami eszembe jutott.
2012. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Sz1u ***** válasza:
49%

Kérdező!


"Nézz rájuk"


Rájuk néztem... És?


"Mi jut először az eszedbe?"


Az, hogy kezeltesd Magad! A Seduxen sokat segít!

2012. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Pénz.


Ez jut eszembe először.


Nem nehéz manapság már a politika, költenek a reklámokra a kapmpányokra, a médiát bezsarolják, így csak csupa szépet és jót mutat, ha valaki lázong meg majd ráuszítják a gergényit és a zsoldosokat.


Mindenki más meg le van szrva.


Emiatt (is) dobtam ki a TV met 7 évvel ezelőtt, és emiatt nem olvasok újságot se max az apróhirdetéseket,mert minek.


És nem csaka politikában van ez így, hanem mindenben.


Trendek, brandek, gyógyszeripar, kereskedelem, MINDEN!


MINDEN KAMU! LUFI!

2012. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Igaz.Az Orbán mellett tüntetők ugyanígy néznek ki,keresd csak vissza a képeket.Semmi különbség nincs.
2012. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Annak érdekében, hogy ne legyek "agymosott", nem vagyok egyik pártnak sem tagja.

Hogy valamely témában legyen, lehessen saját véleményem, több tv-adó híradóját is megnézem, ha szükségét érzem, és azok alapján próbálom meg kialakítani saját véleményemet bizonyos eseményekről.


Egyébként pedig a tv-t kár kidobni, rengeteg olyan adó, csatorna van, ahol ismeret-terjesztő, természet-filmek, vagy történelmi eseményekhez kapcsolódó, ásatások stb. filmeket sugároznak, vagy éppen az univerzum egy égitestjeit láthatom közelről stb. Nem csak politika az élet, ha úgy döntöl!

2012. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a demokrácia akkor én nem akarok abban élni...
2012. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Öregedő korfánk van, ráadásul a politikában való részvétel az időseknél magas, úgyhogy szerintem a képen minden úgy van, ahogy kell.

Minden korrekt.

...Kivéve a magyar politika. Mással nincs bajom.

2012. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!