Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján mondja valakire a...

Mi alapján mondja valakire a Jobbik, hogy magyar, zsidó, vagy cigány? Érdekelne ma ki számít a felsoroltak közé?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 14:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Ezeknek az embereknek a magyarság nem hovatartozási, hanem szakrális és viselkedési kategória. Sárközy is volt "tökös magyar" amikor a bevándorlókkal keménykedett, és "rohadt zsidó" amikor a szélsőjobbal. Ennyi. Ne várj érveket.
2012. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
És ez miért sértés nekik? Ha nekem azt mondják hogy magyar vagyok nem zavar, sőt büszke vagyok.Akkor ha valaki zsidó vagy cigány miért nem lehet rámondani hogy az? Ja és linkelj valamit ahol a Jobbik konkrétan zsidónak vagy cigánynak hív valakit.
2012. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem BMW-m van, ezek szerint cigány vagyok. Jó tudni.

:D

2012. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

"Nekem Audim van de sem cigány sem zsidó nem vagyok.Ja és én dolgoztam meg a kocsiért nem a szüleim vették."


Akkor te zsidó vagy.

2012. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

"Nekem BMW-m van, ezek szerint cigány vagyok. Jó tudni."


Csak apai ágon. Anyain zsidó vagy, majd nézz utána!

2012. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%

Kiről állította a Jobbik, hogy zsidó, vagy cigány?

Egyébként a magyarok - kb. 20%-nyi, pártoktól függetlenül - gondolkozó kisebbsége azokat az embereket tartja számon zsidóként, akik magukat is (sokszor büszkén) zsidónak vallják.

A cigány szót legalább kétféle értelemben használják az emberek (ez már inkább az emberek 95%-a). Egyik értelmében szintén magukat cigánynak valló, több népcsoportot, amely népcsoportok tagjai között megtalálható zenész, mesterember és sok esetben lecsúszott putrilakó, bűnözői életmódot folytató egyének is. A cigány szó másik értelme ugyanezeket a kétes elemeket jelenti, olyan, egyébként magyar nemzetiségű csoportokkal kiegészítve, akik ugyanazt a bűnöző, munkakerülő, hangoskodó életmódot folytatják.

2012. máj. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Valaki0702 ***** válasza:
100%

Zsidó= egy vallási csoportba tartozó ember.

Cigány= Télen olyan a bőre mint egy sötétebb bőrű magyarnak nyáron. Indiából érkezetek 600 éve.

Magyar= Az Urálból származó népcsoport 1100-1200 éve a Kárpát-medencében élnek.

2012. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%

"Bodzát szedek, bmw-t veszek..."

[link]

2012. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!