Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbosok! Ti tényleg...

Szélsőjobbosok! Ti tényleg föladnátok azt hogy valaha gazdagabbak legyünk azért cserébe hogy minden magyar állampolgár a ti értékrendetek szerint éljen?

Figyelt kérdés
Mert néha úgy tűnik, hogy egyáltalán nem akarjátok hogy az ország gazdasági helyzete javuljon, (magasabb fizetések, stb) és csak egy 100%-ig konzervatív és nacionalista országot akartok létrehozni.

2012. márc. 31. 21:40
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Azért gondolom ezt, mert ha kelet felé akarjátok húzni az országot, akkor itt javulni nem nagyon fog semmi. Meg persze olyan szélsőjobbost is hallottam már aki azt mondta hogy azért kell a kelet felé húznunk mert az ottani országok sokkal erkölcsösebbek. Szóval ne nekem faceplamej kedves első.
2012. márc. 31. 21:50
 2/42 anonim ***** válasza:
46%
Ki ,vagy melyik párt kérdezi?
2012. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
69%
Azt hogy kelet felé kell menni a Jobbik mondja, ami egy radikális jobboldali párt, nem pedig szélsőjobbos. Még a wikipédián is meg van különböztetve a két irányzat.
2012. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
64%
Már a kérdés is úgy baromság ahogy van.
2012. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
t 55: Egyik sem, független vagyok.
2012. márc. 31. 22:09
 6/42 A kérdező kommentje:
ma 22:00: Diszgráfia?
2012. márc. 31. 22:10
 7/42 anonim ***** válasza:
56%
Független,te?
2012. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

22:01: Akkor én kérek elnézést, de szerintem értetted a kérdést.


22:03: Esetleg kifejtenéd bővebben hogy miért?

2012. márc. 31. 22:13
 9/42 anonim ***** válasza:
40%

"Azért gondolom ezt, mert ha kelet felé akarjátok húzni az országot, akkor itt javulni nem nagyon fog semmi."


Melyik ország birtokolja az amerikai állampapírok 90%? Kína és Japán.Hoppá! 5 perc alatt bedönthetnék a "Nyugati" gazdaságot ha úgy hozná az érdekük.Ennyit a te erős nyugatodról az eu és az usa döglődik, az egész válság csak őket érintik, miközben a fejlett országok simán lehagynak minket.Meg még a földgáz és kőolaj 95% Oroszországból érkezik hozzánk addig mi mindig is keleti függésben leszünk.Teljesen logikus a keleti nyitás és simán ki lehetne használni a rokoni kapcsolatokat, mindenki felismerte ezt már, a nyugati országok sorban állnak náluk, de te csak higgy amit akarsz.


az ottani országok sokkal erkölcsösebbek.


Igen ez egészen biztos, legalábbis biztos nem zárják le a főváros legforgalmasabb utcáját fél napra azért hogy 300 köcsög végig riszálja magát rajt.

2012. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
t 55: Éééééén! Képzeld, nem mindenki tartozik valamilyen jobbikon kívüli párthoz vagy szervezethez (a ti szóhasználatotokban ,,zsidópárthoz") aki kritizálja a szélső... akarom mondani radikális jobboldalt. :)
2012. márc. 31. 22:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!