Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik kormánypártként...

A Jobbik kormánypártként hogyan próbálná csökkenteni a diplomások munkanélküliségét?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 21:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
6%

"Nem a munkanélküliséget, hanem a diplomások számát kell csökkenteni."



Támogatom! Ennyi semmihez sem értőre nincs szüksége az országnak.

2012. máj. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

"Inkább legyen valaki diplomával munkanélküli, mint 8 általánossal. Már többet tett le az asztalra vele."


Ja, diplomásan semmit tenni komoly erőfeszítés.



"Bővült a látóköre a tudása, amit később kamatoztathat."


Ez simán ki is olvasható az itteni diplomás válaszokból. Egyik bővebb látókörű mint a másik. xD


"Mellesleg a diplomások között a legalacsonyabb a munkanélküliség 5% szemben a 12%-kal az alacsonyabb végzettségűekhez képest."


Megint hazudol.



"Az egyszerű emberek általánosítanak csak, nincsenek tisztában azzal, hogy más mennyit küzdött, tanult, nélkülözött a családja a diploma megszerzéséig."


Diplomára kizárólag az ostoba embereknek van szükségük, aki ért is valamihez vígan megél a tudásából.

2012. máj. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
8%

"Valami döbbenet, mennyi rosszindulatú proli - nem munkás, proli - van ezen a fórumon."


Ezt kikérem magamnak te görényszar kallergi. Én paraszti csalládbul származom és gyárat veled ellentétbe sose láttam! Te büdös proletár!

2012. máj. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
8%

" de attól még kedves prolik és parasztok, nem kéne így oltogatni a diplomásokat, mert ránk ugyanígy szükség van."


Nekem semmi szükségem rájok, mer még a vella se áll jó a kezükbe. Egy diplomás legyen munkanéküli, mer másho úgyse ért.

2012. máj. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%

"Két diplomával a hátam mögött (igen, reál) mondom, hogy ma már szinte "minden sarkon", boldog-boldogtalan kap "papírt" ténylegesen használható tudás nélkül."


Így van!

2012. máj. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%

"de megnézném hogy Józsi bácsi ezt országos szinten levezényli, kiszámolja a termelékenységet, elkönyvel minden költséget, plusz bíróságon képviseli a kis gazdaságát adott esetben. "


Azt megnézheted gyerekem. De egy diplomás mindezt mikor fogja utánacsinálni? Sohanapján kiskedden...

2012. máj. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%

"Akik szerint nincs szükség diplomásra egyáltalán, adja már be csak brahiból a jelentkezését a felsőoktatásba. Nagyon kíváncsi lennék, hogy sikerülne-e államilag támogatott helyre bekerülnie."


Minek gyerekem? Én bármit megtok csinálni diploma nékül Tanulni csak annak köll aki buta. Szerintem be kéne vezetni a Hiperdiplomát amit az kapna aki okos (pl én) a sima mezeji diplomát meg a hozzád hasonlók akik végigbukdácsolták a sulit.

2012. máj. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
50%

"Hiperdiplomát amit az kapna aki okos (pl én) "


LOL :D

2012. máj. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
50%

""Mellesleg a diplomások között a legalacsonyabb a munkanélküliség 5% szemben a 12%-kal az alacsonyabb végzettségűekhez képest."


Megint hazudol."


Megcáfolnád? Bár nem én írtam, de ezt állítom én is. De biztos csak azért, mert nekem az egyetemen hülyeségeket tanítanak...

2012. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"Minek gyerekem? Én bármit megtok csinálni diploma nékül Tanulni csak annak köll aki buta. Szerintem be kéne vezetni a Hiperdiplomát amit az kapna aki okos (pl én) a sima mezeji diplomát meg a hozzád hasonlók akik végigbukdácsolták a sulit"


Na vegyük elő szépen az érettségi és középiskolai bizonyítványt, a felsőfokút azért nem mondom, mert valószínű, hogy nincsen, de ha kéred azt is szívesen bemutatom. A diplomáért sokat kellett tanulni, de valahogy nem érzem azt, hogy buta lennék, de belőled az irigység és a kisebbrendűségi érzet sugárzik. Nem is folytatom veled a vitát. Okos enged,...


Én nem hazudok, csak te.

2008-as adat:

[link]

2012. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!