Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért dobálóznak egyesek...

Miért dobálóznak egyesek olyan szlogenekkel, hogy "ha nem a Rózsadombon élnél, hanem itt Borsodban/Szabolcsban, biztos Jobbikos lennél, nem Fideszes/MSZP-s! "?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak akik arra büszkék, hogy annyira barbár gondolkodásúak, hogy a helyi problémáik megoldására nem látnak más megoldást, mint Magyarország nácijaira szavazni?

2012. máj. 9. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
A szükség nagy úr.
2012. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha ott élnél tudnád.Borsodban,Szabolcsban és egyre több helyen az országban mindennaposak a cigányok által elkövetett lopások,gyilkosságok.Megkeserítik az ott élő emberek életét, nem mernek utcára menni.Ezek nem helyi problémák, és mivel a rendőrség nem tudja megakadályozni vagy sok esetben ki se megy vagy ki se mer menni ezért ahhoz fordulnak aki segítséget nyújt nekik.A többi párt teljesen elhallgatja és nem létezőnek tekinti ez a hatalmas problémát ezért a Jobbik tudja egyedül elnyerni az ő tetszésüket,bizalmukat.És biztos lehetsz bent ha ott élnél te is jobbikos lennél már, mert az ott lakóknak nem az a baja hogy mennyi lesz a telefonadó hanem hogy ha elmegy templomba mire vissza ér nem rabolják ki a házát, vagy éjjel nem-e törnek be hozzá erőszakolják meg és gyilkolják meg vagy fordítva cigányok "ízlése" szerint.
2012. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem a Rózsadombon élnél, hanem Borsodban/Szabolcsban, biztos megértenéd miért dobálóznak egyesek ilyen szlogenekkel. Addig meg ne erőlködj.
2012. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mellesleg mátészalkai vagyok, és sosem volt gondom a cigányokkal.
2012. máj. 9. 17:31
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

"És mégis mit vártok a Jobbiktól? "


Például hogy ne 2 rendőr jusson egy megyére. Meg mondjuk legyen elrettentő ereje a törvényeknek, mer amíg egy 13 éves nyikhaj agyonverhet egy idős embert, ugyanis nem büntethető, addig nincs mit várni.

2012. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

"R0hadék proli! Csak nem érzékeny pontra tapintottam?"


Nem ő káromkodik meg inzultálja a kommentelőket, hanem te. Csak nem az érzékeny pontodra tapintott valaki?

2012. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

egy olyan embernek aki sorozatosan és folyamatosan átéli a cigányok általi atrocitásokat, a aggresszióuakt és a trehány embertelen életmódjukat...

nem azokon kell számonkérni azt, hogy aztán gyűlölik a cigányokat és azt kívánaák h takarodjanak el..

a rasszízmus ezen formája nem neveltetésből hanem tapasztalatokból alakul ki.

persze a magadfajta sekélyes embernek aki nemképes túllátni a saját maga helyzetén, nem képes átérezni mások ilyen-olyan jellegű problémáit csak azért mert ő nem élte át és ezért elítéli őket tetteik miatt az se különb a sok rasszistánál.


a másik..."Magyarország nácijai"

kedves kérdező akkor a jobbik habzó szájjal a német nép felsőbbrendűségét szajkózza és amellett kampányol, hogy mi magyarok alja nép vagyunk és írtsuk ki magunkat vagy mi?

mert a nácizmus az egyenlő a náci fajelmélettel amit meg nehéz lenne a szlovák,román,magyar..skinhedekre meg ilyen rasszistákra ráaggatni.

2012. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Tessék 700 ft-ért,megeröszakolták a 80 éves nénit Somogyban!. [link] Ezért szavaznak a jobbikra.És mielőtt valamelyik libsi sírna hogy kurucos hír a rendőrség adta közre a képet.
2012. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

19 éves vagyok. Egyszerűen nem tudok úgy végigmenni este 6-7 után az utcán, hogy ne kötnének belém cigányok. Komolyan, NEM tudok végigmenni az utcán, pedig nem Borsodban élek, hanem Zalában. És nem a helyi nyomortelepen lakom.

Reggel felszállok a buszra. Mi fogad? 10 nagydarab cigány a buszon bömbölteti a "zenéjét" mobilról, az utasoknak beszólogat és méregeti azokat akik nincsenek csoporttal és egyedül ülnek/állnak.

Jellemzően pár havonta jön a hír, hogy nagymamámat éjszaka meglopták. Tudjuk is kik, nem a levegőbe dobálózok, hadd ne mondjam, hogy nem magyarok és a rendőrség pont letibef.ssa az egészet.

A pincénkből elhordták a kapálógépet, fűnyírót és egyébként mindent amiért pénzt lehet kapni. Naná, hogy cigányok.


Most komolyan, a politikai elit mit gondol? Ha a generációm felnő kire fog szavazni? Nem kéne már nekiállni kampányolni mondjuk azzal, hogy néha tesznek olyat is ami hasznos?

2012. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Én is Zalai vagyok egyébként, jól beszélsz előttem szóló! Az a realitás ma Magyarországon, múltkor belém kötöttek a mcdonadlds-ban, körbeálltak hatan, én semmit sem csináltam csak álltam a pultnál, beszólogattak a barátnőmnek is, a biztonsági őr persze lelépett.De az ilyen dolgok mindennaposak Zalában is az utcán,diszkóban,éteremben,sportpályán,buszpályaudvaron stb. Nem vagyok rasszista semmi bajom a más bőrszínűekkel, sőt még egy normális cigányt is ismerek de a többségük olyan szintet enged meg magának, sőt mi engedünk meg neki ami már tarthatatlan.Na valószínűleg ezért szavazok majd a jobbikra nem azért mert Hortys,Szállasy-s vágyálmaim lennének.Egyébként az összes fideszes és mszp-s ismerősöm is így van velük, nem csak a jobbik szavazókra jellemző.
2012. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!